T.Lopezo tėvas įsiutęs: „Mano sūnus laimėjo 9 ar 10 raundų, teisėjai jį apvogė“ VIDEO (1)

2021.11.29 21:46
Teofimo Lopezas ir George'as Kambosos | Youtube.com nuotr.

Teofimo Lopezas ir George'as Kambosos | Youtube.com nuotr.

Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorke (JAV) į ringą sugrįžo 24-erių amerikietis Teofimo Lopezas (16-1, 12 nokautų), kuris pernai nugalėjo patį Vasilijų Lomačenką ir gynė WBA (Super), IBF, WBO ir „The Ring“ lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus prieš 28-erių metų australą George‘ą Kambososą jaunesnįjį (20-0, 10 nokautų).

T.Lopezas žadėjo pergalę pirmame raunde nokautu, tačiau pirmasis raundas baigėsi čempiono kritimu ant žemės ir patyrė nokdauną. Tai nebuvo atsitiktinumas ir favoritu nelaikytas G.Kambosos išgyveno dešimtojo raundo nokdauną bei skirtingu teisėjų sprendimu (113-114, 115-12, 15-111) nugalėjo T.Lopezą bei atėmė iš jo turėtus čempiono diržus.

T.Lopezas iš karto po nesėkmės pareiškė manęs, kad laimėjo kovą. Panašiai kalbėjo ir jo tėvas, bendravęs su „SecondsOut“.

„Juk neįmanoma laimėti kovos, jei ringe būsi pasyvus. Mano sūnus baksnojo varžovą kiekvieną kovos sekundę. Visi žino, kad jis laimėjo tą kovą. Mano skaičiavimais, Teofimo laimėjo 9 arba 10 raundų. Visi buvo įsiutę po tokio sprendimo. Visi nušvilpė teisėjus. Visa arena buvo pasipiktinus, nes tai buvo absoliuti vagystė. Šitame žaidime būtina nokautuoti visus iš eilės. Jei varžovo nenokautuoji, tada patys matote, kokie dalykai nutinka. Diktavome kovos eigą nuo pat jos pradžios, buvome daug agresyvesni. Tiesiog neįmanoma įrodyti, kad tas vaikis buvo nusipelnęs pergalės prieš mano sūnų“, - stebėjosi T.Lopezas vyresnysis.

Beje, G.Kambosos, skirtingai nei T.Lopezo tėvas, manė, kad švilpimas buvo skirtas T.Lopezui jaunesniajam: „Teofimo yra jaunas vyrukas, iš kurio aš viską atėmiau. Jį nušvilpė net saviškiai. Jis tiesiog padarė per daug klaidų. Tikiu, kad jis iš to pasimokys“.

Boksininko tėvas taip pat pažymėjo, kad T.Lopezas jaunesnysis išmėgins save aukštesnėje svorio kategorijoje: „Iš 135 svarų kategorijos (61,23 kg – aut. past.) dabar pereisime į 140 svarų kategoriją (63,5 kg – aut. past.). Turėsime kovą vasarį, o vėliau susitiksime su Joshu Tayloru“.

J.Tayloras (18-0, 13 nokautų) 140 svarų kategorijoje yra tikras karalius. Šiuo metu jis turi visus svarbiausius pasaulio čempiono diržus – WBA (Super), WBO, IBF, WBC ir „The Ring“. Tuo tarpu G.Kambosos svarsto apie kovas su Devinu Haney bei V.Lomačenka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų