„Napoli“ atidengė D.Maradonos statulą: sveikinimo kalbą tarė Pele VIDEO

2021.11.29 20:50
Diego Maradonos statula | Scanpix nuotr.

Diego Maradonos statula | Scanpix nuotr.

 „Napoli“ klubas prieš rungtynes su Romos „Lazio“ pagerbė prieš metus mirusią klubo legendą argentinietį Diego Maradoną. Iškilmingoje ceremonijoje buvo atidengta speciali D.Maradonos statula, o sveikinimo kalbą tarė pats Pele.

„Jūs žinote, kaip mylėjau ir gerbiau Maradoną. Dabar visiems noriu pasakyti, kad mes niekada negalime pamiršti šio didžio žaidėjo. Man jis buvo draugas. Tikiu, kad jis nusipelnė šios garbingos ceremonijos Neapolyje“, - sakė Pele.

D.Maradona Neapolyje praleido geriausius karjeros metus – 1984-1991 m. Per 259 rungtynes klubo gretose argentinietis įmušė 115 įvarčių. Per tą laiką D.Maradona su „Napoli“ du kartus laimėjo „Serie A“, po sykį – UEFA taurę, Italijos taurę ir Italijos supertaurę.

Po D.Maradonos išvykimo „Napoli“ nepajėgė pakartoti nieko panašaus. Klubas daugiau nė karto nelaimėjo „Serie A“, nelaimėjo titulų UEFA Čempionų lygoje ar UEFA Europos lygoje, o pasigirti pastaruoju metu gali tik Italijos taurėmis bei supertaure.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų