Jautri L.Hamiltono žinutė po legendos mirties: „Man buvo garbė jį vadinti draugu“

2021.11.29 20:42
Frankas Williamsas ir Alanas Jonesas | Scanpix nuotr.

Frankas Williamsas ir Alanas Jonesas | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį šį pasaulį paliko „Formulės 1“ legenda 79-erių Frankas Williamsas. Pranešama, kad penktadienį jis buvo paguldytas į ligoninę ir mirė praėjus dviems dienoms. Tiksli jo mirties priežastis neįvardijama.

Britas 1977 m. įkūrė „Williams“ komandą, kuriai aktyviai vadovavo iki 2012 m. Tik 2020 m., pardavus „Williams“, F.Williamsas ir kiti jo šeimos nariai prarado įtaką komandoje.

F.Williamso valdymo laikotarpiu jo komanda 9 kartus laimėjo „Formulės 1“ konstruktorių taurę, o ekipos pilotai iškovojo 7 pasaulio čempiono titulus. Paskutinius titulus „Williams“ laimėjo 1997 m., kai iškovojo konstruktorių taurę, o Jacques Villeneuve‘as tapo pilotų įskaitos čempionu. Su „Williams“ bolidais pasaulio čempionais dar tapo Alanas Jonesas (1980 m.), Keke Rosbergas (1982), Nelsonas Piquet (1987), Nigelas Mansellas (1992), Alainas Prostas (1993) ir Damonas Hillas (1996).

Jautriai su „Formulės 1“ legenda atsisveikino ne vieną visų laikų rekordą jau pagerinęs britas Lewisas Hamiltonas: „Seras Frankas Williamsas buvo vienas maloniausių žmonių, kuriuos man teko sutikti šiame sporte. Jis visada rasdavo man laiko ir niekada manęs neteisdavo. Man buvo didžiulė garbė vadinti jį draugu. Jo pasiekimai šiame sporte yra įspūdingi. Neabejoju, kad iki paskutinės dienos širdyje jis išliko kovotojas ir lenktynininkas. Šiam žmogui jaučiu didžiausią pagarbą ir meilę. Jo pasiekimai bus prisimenami amžinai“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų