K.Maksvytis atsisakė E.Bendžiaus paslaugų (4)

2021.11.28 21:32
Kazys Maksvytis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kazys Maksvytis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinės treneris Kazys Maksvytis į Čekiją neišsivežė Eimanto Bendžiaus.

Rytoj mūsiškiai žais antrąsias pasaulio čempionato atrankos rungtynes prieš čekus.

„Nežais Bendžius. Jeigu lygintume su Mindaugu, jis atletiškesnis. Taip pat tą poziciją gerai užpildė Olisevičius“, - kalbėjo treneris.

Jis tikisi sėkmingai išnaudoti prie rinktinės ką tik prisijungusį Mindaugą Kuzminską: „Atrodo vis drąsiau ir drąsiau. Jam irgi nėra lengvą įsilieti į jau nusistovėjusį kolektyvą. Žinome Mindaugą ir tikimės jį naudingai išnaudoti“.

Kęstučio Kemzūros patirtis dirbant Čekijoje yra naudinga Lietuvos rinktinei.

„Kęstas vienas iš tų, kuris daugiausiai prisidėjo prie čekų analizės. Jis pažįsta žaidėjus ir kai kuriuos net yra treniravęs Nimburko klube“, - kalbėjo jis.

Koks yra būsimas varžovas?

„Varžovas patyręs, su išlaikytu branduoliu. Žaidžia panašų krepšinį į bulgarų, tik yra šiek tiek įvairiapusiškesni individualiai. Daug bėga į greitą puolimą, nori užbaigti atakas per 5–10 sekundžių. Rungtyniauja su mobiliais aukštaūgiais, kurie meta tritaškius.

Akcentas bus gynyba „vienas prieš vieną“ – negalėsime taikyti lietuviškos gynyboje, kai visi pasispaudžiame baudos aikštelėje, kadangi varžovai gali bausti tolimais metimais“, – sakė strategas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų