„Triller“ vadovas pašiepė UFC prezidentą: „Jis moka savo kovotojams tiek, kiek mes mokame bilietų kontrolieriams“ (4)

2021.11.28 19:41
Ryanas Kavanaugh | „Stop“ kadras

Ryanas Kavanaugh | „Stop“ kadras

 Šį savaitgalį įvyko dar vienas netradicinis kovinio sporto vakaras, pavadinimu „Triller Triad Combat“. Tai buvo renginys, kuriame MMA ir bokso kovotojai susitiko vienas prieš kitą netradiciniame trikampiame ringe, o buvęs UFC sunkiasvorių čempionas Frankas Miras vos per 2 minutes buvo techniniu nokautu įveiktas žymaus boksinininko Kubrato Pulevo.

Renginio metu įvyko ir „Metallica“ koncetras, o „Triller“ generalinis direktorius Ryanas Kavanaugh pašiepė UFC prezidentą Daną White’ą.

„Klausiau jo, ar jis nenori atvykti pasimokyti, kaip tinkamai gaminti produkciją“, – sakė R.Kavanaugh. „Žinote, Dana mintys apie tinkamą produkciją yra kiek aprūdijusios. Jis moka savo kovotojams tiek, kiek mes mokame bilietų prižiūrėtojams. Manau, kad jis norėtų ateiti čia ir pasimokyti, tačiau jis gali ir toliau per mažai mokėti savo kovotojams, neštis pinigus namo ir toliau statyti tą savo surudijusį narvą“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
LKL