Keista „Rizin“ turnyro kovos pabaiga: „išjungtam“ ir sutryptam japonui atiduota pergalė VIDEO (2)

2021.11.28 16:59
Turnyro akimirkos | „Twitter“ nuotr.

Turnyro akimirkos | „Twitter“ nuotr.

 Sekmadienį Kobės mieste (Japonija) vyko kovinio sporto turnyras „Rizin Trigger 1st“, kuriame pergalę po diskvalifikacijos prarado japonas Yusaku Kinoshita (4-1).

21-erių Y.Kinoshita pusvidutiniame svoryje susikovė su 35-erių tautiečiu Ryuichiro Sumimura (19-7-1). Antrojo raundo viduryje Y.Kinoshita dviem akcentuotais smūgiais į galvą pasiuntė varžovą į nokdauną. R.Sumimura iš pradžių dar bandė gintis, bet tada Y.Kinoshita tiesiog ėmė trypti varžovo galvą ir taip jį nokautavo.

Iš pradžių Y.Kinoshitai buvo įskaityta 5-a pergalė jo karjeroje iš eilės. Japonas užšoko ant narvo ir triumfavo, kol „išjungtam“ R.Sumimurai buvo suteikiama pagalba.

Visgi, neilgai trukus, pergalė iš Y.Kinoshitos buvo atimta. Japonas prieš atlikdamas lemtingus spyrius, rankomis buvo sugriebęs tinklą. Teisėjams pasirodė, kad Y.Kinoshitai tai padėjo išlaikyti pusiausvyrą, todėl jis įgijo nesąžiningą pranašumą. Įdomu tai, kad teisėjai nusprendė ne anuliuoti kovos rezultatą, o atiduoti pergalę R.Sumimurai. Tuo tarpu Y.Kinoshita buvo diskvalifikuotas.

Pagrindinėje vakaro kovoje japonas Kyohei Hagiwara (5-4) techniniu nokautu nugalėjo tautietį Shoji Maruyamą (19-15). Lemtingu šioje kovoje tapo spyris į galvą parkritusiam varžovui. Daugelyje MMA organizacijų toks spyris būtų draudžiamas, tačiau „Rizin“ taisyklės tai leidžia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų