Nokdauną pirmame raunde išgyvenęs T.Lopezas patyrė pirmą karjeros pralaimėjimą ir prarado čempiono titulą (10)

2021.11.28 09:23
George‘as Kambosos ir Teofimo Lopezas | Organizatorių nuotr.

George‘as Kambosos ir Teofimo Lopezas | Organizatorių nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorke (JAV) į ringą sugrįžo 24-erių amerikietis Teofimo Lopezas (16-1, 12 nokautų), kuris pernai nugalėjo patį Vasilijų Lomačenką ir gynė WBA (Super), IBF, WBO ir „The Ring“ lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus prieš 28-erių metų australą George‘ą Kambososą jaunesnįjį (20-0, 10 nokautų).

T.Lopezas žadėjo pergalę pirmame raunde nokautu, tačiau pirmasis raundas baigėsi čempiono kritimu ant žemės ir patyrė nokdauną. Tai nebuvo atsitiktinumas ir favoritu nelaikytas G.Kambosos išgyveno dešimtojo raundo nokdauną bei skirtingu teisėjų sprendimu (113-114, 115-12, 15-111) nugalėjo T.Lopezbei atėmė iš jo turėtus čempiono diržus.

George‘as Kambosos ir Teofimo Lopezas | Organizatorių nuotr.

George‘as Kambosos ir Teofimo Lopezas | Organizatorių nuotr.

T.Lopezas IBF čempionu tapo 2019 m., kai techniniu nokautu nugalėjo Richardą Commey, o visus kitus diržus atėmė iš V.Lomačenkos, kurį įveikė teisėjų sprendimu. G.Kambosos iki šiol savo kolekcijoje turėjo tik regioninius titulus.

„Tikėjau savimi, palaikiau save“, – kalbėjo 28-erių metų G.Kambosos. „Pagalvojau: aš jam stipriai smogsiu ir paguldysiu jį ant žemės, o tada kova pasikeis. Esu neįtikėtinas boksininkas. Negaliu patikėti, kaip gerai boksavausi“.

Abu kovotojai po mūšio buvo išgabenti į vietinę ligoninę: T.Lopezas dėl dviejų skirtingų kirstinių žaizdų prie abiejų akių, tuo tarpu G.Kambosos – dėl dehidratacijos.

„Man nerūpi, kas ką sako“, – vėliau kalbėjo T.Lopezas. „Aš laimėjau šią kovą“.

Ši kova turėjo įvykti birželio 19-ą dieną Majamyje, tačiau T.Lopezas užsikrėtė COVID-19 virusu, o tai privertė šią kovą įklimpti teisinių kliūčių liūne, kuri buvo gili net pagal bokso standartus: 6 milijonus kovos organizavimui iššvaisčiusi „Triller“ atsisakė surengti šią kovą, o situaciją paskutinę akimirką išgelbėjo „Matchroom Boxing“ agentūra su Eddie Hearnu priešakyje.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų