Skandalingasis M.Perry išgyveno nokdauną ir skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo boksininką S.Biką VIDEO

2021.11.28 08:43
Sakio Bika ir Mike'as Perry | „Stop“ kadras

Sakio Bika ir Mike'as Perry | „Stop“ kadras

  Ne vieną stambų kovinio sporto renginį jau suorganizavusi „Triller“ nusprendė sporto fanams pasiūlyti kažką naujo – kovas trikampiame ringe tarp boksininkų ir MMA kovotojų. Naujasis projektas pavadintas „Triad Combat“, o pirmasis turnyras įvyko jau šį savaitgalį. Nuspręsta kovas rengti naujame trikampiame ringe, kad pranašumo neturėtų nei boksininkai, nei MMA kovotojai, įprastai kovojantys keturkampiame ringe arba narve.

Čia buvo leidžiami tik smūgiai rankomis, tačiau kovotojai dėvėjo mažesnes pirštines atvirais nykščiais. Buvo leidžiamas susikibimas bei smūgis iš apsisukimo.

Turnyre pasirodė skandalingasis UFC kovotojas Mike‘as Perry, kuris ketvirtame raunde išgyveno nokdauną ir skirtingu teisėjų sprendimu (67-65, 67-65, 65-67) buvo paskelbtas nugalėtoju prieš boksininką Sakio Bika. S.Bika anksčiau yra tapęs WBC antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio bokso čempionu.

Dar prieš kovą M.Perry žadėjo tikrą karą: „Kausimės rimtai ir negailėdami savęs. Močkrušiai tame ringe kraujuos, o kažkas gali ir numirti“.

M.Perry ketvirtame raunde po kairiojo kablio krito ant žemės, o šeštame raunde praleido labai stiprų smūgį iš apačios. Visgi M.Perry puikiai išnaudojo išskirtinėmis šių kovų taisyklėmis ir gerai dirbo klinče. Jis taip pat buvo ištvermingesnis, o tai leido kovos pabaigoje atlikti daugiau reikšmingesnių smūgių.

M.Perry atrodė net nustebęs, kai du teisėjai skyrė pergalę jam, tuo tarpu S.Bika buvo akivaizdžiai nusivylęs tokiu sprendimu.

M.Perry pastaruosius dvejus metus MMA narve išgyveno nesėkmių periodą: nuo 2019 m. gegužės jis įveikė tik Mickey Gallą, tačiau pralaimėjo Vicente’ui Luque, Geoffui Nealui, Timui Meansui ir Danieliui Rodriguezui bei buvo atleistas iš UFC.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROBASKET 2022