A.Jemeljanenkos krachas tęsiasi: pasidavė jau pirmajame raunde VIDEO (16)

2021.11.27 23:09
Aleksandras Jemeljanenka | Youtube.com nuotr.

Aleksandras Jemeljanenka | Youtube.com nuotr.

 Po šou prieš Rusijos blogerį Artiomą Tarasovą 40-metis Aleksandras Jemeljanenka (28-9-1) sugrįžo į profesionalų turnyrą. Šeštadienį Syktyvkare (Rusija) vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „AMC Fight Nights 106“, o pagrindinėje vakaro kovoje A.Jemeljanenkos laukė 32-ejų brazilas Marcio Santosas (17-6-1).

A.Jemeljanenka turėjo 20 cm ūgio ir 11 kg svorio pranašumą prieš M.Santosą, tačiau ir tai jam nepadėjo. Kova kurį laiką vyko stovėsenoje, o tada atletai perėjo į graplingą. A.Jemeljanenka praėjus apie 2 min. nuo kovos pradžios visus nustebino ir parvertė varžovą. Visgi, ši taktika rusui nepasiteisino. M.Santosas greitai įrodė, kodėl kova parteryje yra jo stiprybė. Brazilas nepraėjus nė minutei užsiėmė dominuojančią poziciją parteryje.

M.Santosas demonstravo gerus braziliško džiu-džitsu įgūdžius ir likus kiek daugiau nei 1 min. iki pirmojo raundo pabaigos pradėjo smaugti A.Jemeljanenką. Rusas skausmo ilgai nekentė ir pasidavė.

Kovos įrašas:

Brazilas apskritai anksčiau kovodavo pusvidutiniame svoryje, kai bandė patekti į UFC, bet „The Ultimate Fighter“ realybės šou pralaimėjo prieš Santiago Ponzinibbio. Vėliau brazilas perėjo į vidutinį svorį, o šiemet išbandė jėgas ir pussunkiame svoryje. Tuo tarpu kova su A.Jemeljanenka vyko sunkaus svorio kategorijoje.

A.Jemeljanenka pernai irgi bandė nugalėti žemesnės svorio kategorijos varžovą, tačiau ir tada prieš Magomedą Ismailovą nieko nepadarė parteryje ir pralaimėjo kovą trečiajame raunde.

Nepaisant prastėjančių rezultatų, „AMC Fight Nights“ prezidentas Kamilis Gadžijevas patikino, kad A.Jemeljanenkai nereikėtų galvoti apie karjeros pabaigą: „Aleksandrui nėra prasmės dabar baigti karjerą. Manau, kad jis toliau treniruosis ir ruošis kovoms“.

Pats A.Jemeljanenka prieš kovą žadėjo, kad sutriuškins M.Santosą ir kad brazilas neišgyvens iki antrojo raundo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (16)
Registruoti
Anoniminiai (16)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų