Lenkai nestabdo: MMA kovoje 5 prieš 5 – smūgiai be sąmonės gulinčiam varžovui VIDEO (15)

2021.11.27 16:47
MMA turnyras Lenkijoje | „Twitter“ nuotr.

MMA turnyras Lenkijoje | „Twitter“ nuotr.

 Pastaruoju metu keistais kovinio sporto projektais išgarsėję lenkai nesiruošia sustoti – neseniai vykusiame „The War 3“ mišrių kovos menų (MMA) turnyre netrūko keistų epizodų.

Vienoje iš vakaro kovų į narvą buvo suleista net 10 sportininkų. Jie kovėsi 5 prieš 5. Nors narve buvo trys teisėjai, jiems vienu metu stebėti 5 kovas buvo gana sudėtinga, todėl kilo didelė grėsmė kovotojų sveikatai. Vienas iš sportininkų jau kovos pradžioje krito į nokautą ir gulėdamas be sąmonės „sugėrė“ dar bent 10 smūgių į galvą. Tik tada pribėgo teisėjas, patraukęs nokautuotą kovotoją.

Be vieno iš savo narių likusi ekipa netrukus turėjo rimtų problemų. Varžovai naudojosi kiekybine persvara ir galėjo dviese pulti vieną varžovą, todėl netrukus nokautavo dar kelis oponentus ir įtvirtino savo pergalę.

Turnyre vyko ir moterų kovos, kurios vienai iš atlečių baigėsi liūdnai. Sportininkė liko gulėti be sąmonės, o narvą paliko ant neštuvų. Plačiau jos būklė nekomentuojama.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų