T.Fury tėvas peržengė ribą? Spaudos konferencijoje – nešvankus komentaras apie J.Paulo merginą fotogalerijos + VIDEO (4)

2021.11.27 12:53
Johnas Fury, Tommy Fury, Jake'as Paulas ir Julia Rose | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Johnas Fury, Tommy Fury, Jake'as Paulas ir Julia Rose | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Profesionaliose bokso kovose nenugalėtas 24-erių „youtuberis“ Jake‘as Paulas (4-0, 3 nokautai) jau anksčiau siūlė kovoti sunkiasvorių pasaulio bokso čempiono Tysono Fury broliui Tommy Fury (7-0), tačiau pastarasis atmetė net kelis jo pasiūlymus. Visgi, galiausiai susitarimą pasiekti pavyko. 24-erių metų J.Paulas ir per septynias profesionalias bokso kovas nenugalėtas 22-ejų metų T.Fury susikaus gruodžio 18-ą dieną Tampoje (JAV).

Trečiadienį keistoje spaudos konferencijoje daugiausiai kalbėjo ne T.Fury ar jo brolis Tysonas, o tėvas Johnas Fury, kuris pasižymėjo ir labai nešvankiu komentaru.

„Žinai, kai Tommy tave „išjungs“, tada jis parklupdys tavo merginą ir iš*** ją kaip šunį. Esi idiotas todėl, kad sutikai kautis su Tommy ir už tai sumokėsi, b****galvi“, - rėžė J.Fury, o pats Tommy tuo metu tik susiėmė už galvos.

Tą pačią temą apie J.Paulo merginą Julią Rose palietė ir Tysonas Fury: „Jam reikėtų savo merginą laikyti už pavadėlio. Žinote, kai didysis T yra mieste, tada niekas negali jaustis saugus. Palikite merginas užrakintas ir paslėpkite vyrus, kai mes esame Floridoje“.

Pats J.Paulas su mergina į tokius Fury giminės pareiškimus reagavo su šypsena ir patalpino ironišką vaizdo įrašą „TikTok“ platformoje: „Mažule, didysis T atvyksta į miestą. Tysonas Fury atvyksta. Tau reikia įlįsti į lagaminą ir ten slėptis. Jis „barškina“ visus Floridos gyventojus iš eilės. Tai rimtas dalykas. Slėpkis lagamine“.

J.Rose anksčiau siūlė lažybas dėl kovos baigties Tommy Fury merginai Molly-Mae Hague, taip pat tikino, kad jos galėtų išsiaiškinti santykius imtynėse purve, bet pati M-M.Hague į „purvinas“ kalbas nėra linkusi veltis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų