-
08-03, 22:00
-
-

N.Valskis įvarčių sąskaitą Indijoje atidarė dubliu kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai | VIDEO (1)

2021.11.26 23:37
Nerijus Valskis | Organizatorių nuotr.

Penktadienį Indijos Super lygoje antrąsias rungtynes sužaidė „Jamshedpur“ klubas, o savo įvarčių sąskaitą atsidarė Nerijus Valskis. Lietuvio vedamas „Jamshedpur“ 3:1 įveikė „Goa“ ekipą, o N.Valskis prie pergalės prisidėjo dviem įvarčiais.

Visas 90 minučių žaidęs puolėjas įmušė pirmuosius du rungtynių įvarčius. N.Valskis tiksliai smūgiavo 51 ir 61 minutę. Pirmąjį įvartį lietuvis pelnė tiksliai smūgiuodamas iš toli, o antrą įvartį įmušė gudriai smūgiuodamas galva.

Tai buvo pirmoji „Jamshedpur“ pergalė šiame sezone, o po jos „Jamshedpur“ bent jau laikinai su 4 taškais pakilo į pirmą lygos vietą.

Pirmoje Lenkijos lygoje Titas Milašius žaidė nuo 65 minutės, o lietuvio ginamas „Podbeskidzie“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Odra Opole” ekipa. Po šių lygiųjų „Podbeskidzie“ su 32 taškais rikiuojasi ketvirtoje lygos vietoje.

Iš Škotijos taurės turnyro pasitraukė Vytas Gašpuitis ir jo atstovaujamas „Dunfermline“ klubas, kuris išvykoje 0:1 pralaimėjo „Partick Thistle” ekipai. V.Gašpuitis žaidė visas 90 minučių, o jo komanda vienintelį rungtynių įvartį praleido 82 minutę.

Italijos „Serie B“ lygoje ant atsarginių suolo liko vartininkas Titas Krapikas, o jo atstovaujamas „Ternana“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 3:3 su „Lecce“ klubu.