Skandalingasis M.Perry prieš debiutą trikampiame ringe: „Kas nors gali numirti“ VIDEO (1)

2021.11.26 23:42
Sadio Bika ir Mike'as Perry | Youtube.com nuotr.

Sadio Bika ir Mike'as Perry | Youtube.com nuotr.

 Ne vieną stambų kovinio sporto renginį jau suorganizavusi „Triller“ nusprendė sporto fanams pasiūlyti kažką naujo – kovas trikampiame ringe tarp boksininkų ir MMA kovotojų. Naujasis projektas pavadintas „Triad Combat“, o pirmasis turnyras įvyks jau lapkričio 27 d. Nuspręsta kovas rengti naujame trikampiame ringe, kad pranašumo neturėtų nei boksininkai, nei MMA kovotojai, įprastai kovojantys keturkampiame ringe arba narve.

Turnyre pasirodysiantis skandalingasis UFC kovotojas Mike‘as Perry paskutinėje akistatoje prieš kovų vakarą nusprendė parodyti savo varžovui Sakio Bika, kokie sugriebimai turėtų būti leidžiami kovoje. S.Bika anksčiau yra tapęs WBC antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio bokso čempionu.

„Kausimės rimtai ir negailėdami savęs. Močkrušiai tame ringe kraujuos, o kažkas gali ir numirti“, - rėžė M.Perry.

Amerikiečio tiradą tada nutraukė renginio vedėjas, bet M.Perry savo žodžių neišsižadėjo: „Tai kova, ko dar jūs tikitės iš mūsų? Aš sunaikinsiu šitą vyruką ir tiek“.

S.Bika buvo kur kas ramesnis ir patikino, kad į tokias „purvinas“ kalbas nesivels: „Aš taip burnos prieš kovas neaušinu“.

Pagrindinėje vakaro kovoje, kuriai numatyti 9 raundai, susikaus Kubratas Pulevas ir Frankas Miras. K.Pulevas du kartus kovojo dėl sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržo, bet buvo nokautuotas Vladimiro Kličko ir Anthony Joshua. Tuo tarpu F.Miras yra buvęs UFC sunkiasvorių čempionas.

Prieš ketverius metus patį Fiodorą Jemeljanenką MMA narve nugalėjęs Mattas Mitrione kovos su Alexanderiu Floresu. M.Mitrione pažymėjo, kad į MMA veikiausiai niekada nebegrįš.

Panašu, kad „Triller“ jau pradėjo reklamuoti ir vieną iš ateities kovų. Kontroversiškas sunkiasvoris boksininkas ir Vladimiro Kličko persekiotojas Shannonas Briggsas spėjo įsivelti į konfliktą su buvusiu UFC čempionu Quintonu „Rampage“ Jacksonu.

Trikampio ringo kovotojams klinče bus leidžiama atakuoti priešininką, taip pat bus leidžiami įprastai bokse draudžiami smūgiai, tokie kaip smūgis po suktuko arba vadinamasis „Supermeno“ smūgis pašokus. Tiesa, bus draudžiama atlikti spyrius tiek pėdomis, tiek keliais, nebus galima smūgiuoti alkūnėmis, draudžiama ir kova parteryje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų