Iš V.Lomačenkos atimtus diržus pirmą kartą ginsiantis T.Lopezas: „Gangsteriai burnos neaušina“ VIDEO (2)

2021.11.26 23:16
Teofimo Lopezas ir George'as Kambosos jaunesnysis | Youtube.com nuotr.

Teofimo Lopezas ir George'as Kambosos jaunesnysis | Youtube.com nuotr.

 Jau ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorke (JAV) į ringą pagaliau grįš 24-erių amerikietis Teofimo Lopezas (16-0, 12 nokautų).

Pernai patį Vasilijų Lomačenką nugalėjęs T.Lopezas gins WBA (Super), IBF, WBO ir „The Ring“ lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus prieš 28-erių australą George‘ą Kambososą jaunesnįjį (19-0, 10 nokautų). Vasarą šią kovą teko nukelti, nes T.Lopezas užsikrėtė covid-19. Vėliau milijonus kovos organizavimui iššvaisčiusi „Triller“ atsisakė surengti šią kovą, o situaciją paskutinę akimirką išgelbėjo „Matchroom Boxing“ agentūra su Eddie Hearnu priešakyje.

Penktadienį svėrimų ceremonijoje abu boksininkai susitvarkė su užduotimi. T.Lopezas svėrė lygiai 135 svarus (61,24 kg), o G.Kambosos jaunesnysis – 134,4 svaro (60,96 kg). Amerikietis yra kiek žemesnis už varžovą (173 cm prieš 176 cm), tačiau turi ilgesnes rankas (174 cm prieš 173 cm).

Svėrimų ceremonija:

„Čia jūsų čempionas? Mes jam jau sujaukėme mintis. Gyvename jo galvoje ir nemokame nuomos. Jis tik dehidratavęs berniukas. Rytoj jis turės daug problemų. Mes pasiruošę karui, pasiruošę atimti visus jo diržus. Mes kausimės jo gimtajame mieste, bet aš jo fanų čia nematau. Čia tik maniškiai. Tai bus didžiulė pergalė Australijos ir Graikijos boksui. Laimėsiu šitą kovą“, - kalbėjo G.Kambosos jaunesnysis.

Tuo tarpu T.Lopezas „pasiuntė“ australą: „Velniop jį ir jo komandą. Mes einame padaryti savo darbą ir tiek. Jo komanda gali kalbėti nesąmones, bet ringe jie jo neapgins. Man svarbiausia išlaikyti koncentraciją, todėl stengiuosi galvoti tik apie rytojaus kovą. Gangsteriai burnos neaušina, jie juda tyliai. Duokite man dar 1-2 metus ir aš būsiu Niujorko karalius. Kol kas aš princas. „Madison Square Garden“ arenoje aš esu antroji Miguelio Cotto versija“.

T.Lopezas IBF čempionu tapo 2019 m., kai techniniu nokautu nugalėjo Richardą Commey, o visus kitus diržus atėmė iš V.Lomačenkos, kurį įveikė teisėjų sprendimu. G.Kambosos iki šiol savo kolekcijoje turėjo tik regioninius titulus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų