A.Jemeljanenka prieš kovą su M.Santosu: „Jis neišgyvens iki antrojo raundo“ VIDEO (1)

2021.11.26 21:14
Aleksandras Jemeljanenka ir Marcio Santosas | Instagram.com nuotr

Aleksandras Jemeljanenka ir Marcio Santosas | Instagram.com nuotr

 Po šou prieš Rusijos blogerį Artiomą Tarasovą 40-metis Aleksandras Jemeljanenka (28-8-1) vėl grįžta į profesionalų turnyrą. Šeštadienį Syktyvkare (Rusija) vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „AMC Fight Nights 106“. Pagrindinėje vakaro kovoje A.Jemeljanenkos lauks 32-ejų brazilas Marcio Santosas (16-6-1).

„Kas bus mano kampe? Bus vyrukas, gydantis žaizdas, ir sekundantas, o kas tiksliai ten bus dar nenusprendžiau. Reikės gal pasiūlyti savo agentui atsistoti į kampą, jei jis to norės. Tiesą pasakius, man nesvarbu, kas bus kampe, nes manau, kad Santosas neišgyvens iki antrojo raundo. Realiai man jokios pagalbos nereikės. Gal tik reikės vandens, kad praskalaučiau burną, o tas vyrukas, gydantis žaizdas, man reikalingas tam, kad pagrimuotų mane, jog gražiai atrodyčiau. Aš 100 proc. įsitikinęs, kad Santosas man nieko nepadarys, o tai, kad jis analizuoja mano kovos stilių, manęs nejaudina. Visi varžovai tai daro nuo ryto iki vakaro“, - „Match TV“ sakė A.Jemeljanenka.

Rusas prieš kovą svėrė 115 kg ir turės nemažą pranašumą prieš brazilą. M.Santosas svėrė 104 kg.

Brazilas apskritai anksčiau kovodavo pusvidutiniame svoryje, kai bandė patekti į UFC, bet „The Ultimate Fighter“ realybės šou pralaimėjo prieš Santiago Ponzinibbio. Vėliau brazilas perėjo į vidutinį svorį, o šiemet išbandė jėgas ir pussunkiame svoryje. Tuo tarpu kovas su A.Jemeljanenka vyks sunkaus svorio kategorijoje.

A.Jemeljanenkos Achilo kulnas yra prasti įgūdžiai parteryje, ką geriausiai įrodė 2020 m. kova su Magomedu Ismailovu, kuris taip pat kovėsi sau neįprastoje svorio kategorijoje. M.Santoso stiprybė kaip tik ir yra parteris. Net 12 iš 16 savo pergalių brazilas pasiekė skausmingais veiksmais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų