Po nelaimės treniruotėje paralyžiuotas „Bellator“ kovotojas prašo pagalbos: turi paskutinę galimybę vėl pradėti vaikščioti (1)

2021.11.26 18:14
Ianas Coughlanas | asmeninio archyvo nuotr.

Ianas Coughlanas | asmeninio archyvo nuotr.

29-erių MMA kovotojas iš Airijos Ianas Coughlanas planavo artimiausiu metu grįžti į profesionalų narvą, tačiau jo gyvenimą aukštyn kojomis apvertė nelaimė treniruotėje. I.Coughlanas krito galva žemyn, sunkiai susižeidė ir liko paralyžiuotas.

Sportininkas jau buvo beveik praradęs viltį kada nors vaikščioti, tačiau jį išgelbėti galėtų kamieninių ląstelių procedūra Vokietijoje. Jos kaina – 73 tūkst. eurų. I.Coughlano bičiuliai neseniai kreipėsi į visuomenę, prašydami padėti kovotojui atsistoti ant kojų ir „GoFundMe“ paskyroje pradėjo rinkti aukas operacijai.

Ketvirtadienį istorija apie I.Coughlaną pasidalino vienas garsiausių MMA žurnalistų Arielis Helwani ir kiti žymūs MMA pasaulio atstovai. Tai pagaliau išjudino aukų rinkimą. Penktadienį jau buvo surinkta beveik pusė reikalingos sumos – 36,4 tūkst. eurų.

I.Coughlanas mėgėjų kovose šventė 5 pergales iš 6 galimų, o profesionalų narve 2018 m. debiutavo pergalingai. 2019 m. airis netgi buvo pakviestas į „Bellator 227“ turnyrą, kur tik po teisėjų sprendimo pralaimėjo Constantinui Gnusiarovui.

2020-2021 m. iš viso buvo planuotos 4 airio kovos, tačiau visas jas teko atšaukti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų