V.Žala išlydėjo komandos techniką į Dakaro ralį

2021.11.26 17:02
„Teltonika Racing“ komandos pristatymas | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

„Teltonika Racing“ komandos pristatymas | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

 Artėjant Dakaro maratonui, viena svarbiausia pasiruošimo dalimi tampa technikos išgabenimas į Saudo Arabiją, kur vyks sunkiausios pasaulio varžybos. Tradiciškai „Teltonika Racing“ komandos pilotas Vaidotas Žala kartu su komanda rūpinasi technikos nuvežimu iki Marselio uosto, iš kurio automobiliai yra plukdomi į Džedos uostą.

„Kaip ir kasmet stengiuosi dalyvauti šioje procedūroje, jaučiuosi ramiau ir žinau, kad viskas vyksta pagal numatytą planą. Ši išvyka su kolektyvu taip pat yra puiki proga atsigauti ir pravėdinti galvą po intensyvaus pasiruošimo etapo. Nepraleidžiu galimybės pavairuoti komandos sunkvežimį vokiškais greitkeliais.“

Jau antrus metus iš eilės registracijos procedūros atima daug mažiau laiko. Dėl pandeminės situacijos techninė ir administracinė komisijos vyksta prieš startą Saudo Arabijoje. Marselio uoste tikrinami baziniai dokumentai, užklijuojami startiniai lipdukai, technika - pasveriama ir rikiuojama į aikštelę, iš kurios kelių dienų bėgyje bus kraunama į specialiai organizatorių užsakytą keltą. Savo komandos automobilius lenktynininkai pamatys tik gruodžio gale.

„Technikos išgabenimas yra kertinis momentas mūsų pasiruošimo procese. Visa komandos technika, tiek sportinis automobilis, tiek palaikymo sunkvežimis yra perduodami į organizatorių rankas, todėl pagrindinius darbus turime atlikti būtent iki šios dienos. Kaip spėjome paruošti automobilį, sukrauti reikiamiausius daiktus į sunkvežimį, tą ir turėsime Dakare. Po šio atskaitos taško liks tik kelios savaitės atsipūsti namie, pasidaryti likusius namus darbus ir susikrauti lagaminus.“

Lenktynininkas V. Žala Marselyje rūpinosi ne tik savo komandos technika, bet ir Tomo Jančiaus bagio bei Arūno Gelažninko mikroautobuso pakrovimu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų