C.Covingtonas: „Jei Chamzatas nori į ligoninę, aš galiu tuo pasirūpinti“ (10)

2021.11.26 15:39
Colby Covingtonas | Instagram.com nuotr

Colby Covingtonas | Instagram.com nuotr

 11-ą vietą UFC pusvidutinio svorio kategorijos reitinge užimantis čečėnas Chamzatas Čimajevas nori kovų su ryškiausiomis šios svorio kategorijos žvaigždėmis. Problema ta, kad reitingo lyderiai nėra linkę kautis su rizikingu varžovu, nes patys iš to beveik nieko neišloštų.

Šiuo metu reitinge lyderiauja amerikietis Colby Covingtonas. Tiesa, jis ką tik antrą kartą pralaimėjo Kamaru Usmanui, tad kol kas apie titulines kovas gali pamiršti. Amerikietis tikina, kad yra pasiryžęs nugalėti bet ką, ką UFC pastatys prieš jį, jei tik tai užtikrins jam teisę į dar vieną titulinę kovą.

„Chamzatas? Kol kas jis tik klounas. Jam pirma reikia nugalėti kažką iš penketuko ar dešimtuko, o ne specialiai jam parinktus varžovus. Kiek jis kartų kovėsi UFC narve? 4? Žiniasklaida mėgsta greitai kelti tokius kovotojus į žvaigždes, bet mes kalbame apie kovinį sportą. Jei per daug skubėsi, gali būti rimtai sužeistas. Jei norite, kad Chamzatas atsidurtų ligoninėje, tada aš galiu tuo pasirūpinti. Durys atviros kovai su juo. Jei UFC norės pastatyti Chamzatą prieš mane, tada man bus garbė atlikti savo darbą. Galiu tik pažadėti, kad treniruosiuosi labai sunkiai ir narve parodysiu tokį techninį arsenalą, kokio dar nesate matę. Aš tobulėju kiekvieną kovą ir vis parodau kažką naujo. Kad ir kas bus kitas mano varžovas, jis bus rimtai sužeistas“, - žadėjo C.Covingtonas.

Kiek anksčiau amerikietis tikino, kad labiausiai norėtų išsiaiškinti santykius su Jorge Masvidaliu, bet dabar sako, jog gali kovoti prieš bet ką.

„Kausiuosi prieš bet ką. Taip elgiasi geriausi kovotojai. Eina į narvą ir įrodinėja savo vertę. Tokie kaip Masvidalis nieko neįrodinėja. Jie tik kalba, o žodžių nepaverčia darbais. Aš esu pasiryžęs atsakyti už savo žodžius, todėl galiu kovoti su bet kuo. Tik nesitikėkite, kad mano varžovas po kovos nebus padalintas į gabalus“, - pridėjo C.Covingtonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų