ISL atkrintamosios varžybos: K.Teterevkova „Current“ komandai rinko taškus, „Energy Standard“ vertėsi be S.Bilio

2021.11.26 12:17
Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio/LTOK nuotr.

Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio/LTOK nuotr.

 Nyderlandų mieste Eindhovene ketvirtadienio vakarą prasidėjo dar vienas Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) atkrintamųjų varžybų mačas. Jame šįsyk susitinka „Energy Standard“ be Simono Bilio, Londono „Roar“, Vašingtono „Trident“ ir Los Andželo „Current“ su Kotryna Teterevkova.

19-metė vilnietė pirmąją varžybų dieną startavo moterų 200 m plaukime krūtine ir komandinėje estafetėje 4 x 100 m kombinuotu būdu.

200 m krūtine K. Teterevkova įveikė per 2 min. 21,98 sek., iškovojo ketvirtą vietą ir pelnė 5 komandinius taškus.

Įpusėjus distancijai Lietuvos plaukikė buvo pakilusi į trečiąją poziciją, bet antroje nuotolio dalyje ją aplenkė „Energy Standard“ atstovaujanti rusė Jevgenija Čikunova (2 min. 21,02 sek.).

Nugalėtoja tapo visą distanciją pirmavusi amerikietė Annie Lazor (2 min. 18,90 sek.) iš „Roar“, pranokusi antroje vietoje finišavusią dar vieną rusę Mariją Temnikovą (2 min. 19,56 sek.) iš „Trident“.

Komandinėje estafetėje 4 x 100 m kombinuotu būdu nugalėjo „Roar“ komanda, finišavusi per 3 min. 47,48 sek.

Kanadietė Ingrid Wilm, K. Teterevkova, graikė Anna Ntountounaki ir amerikietė Abbey Weitzeil estafetę įveikė trečios (3 min. 49,34 sek.) ir „Current“ komandai uždirbo 12 taškų.

K. Teterevkova antrąjį estafetės etapą krūtine nuplaukė per 1 min. 5,85 sek.

Po pirmosios mačo dienos lyderiauja „Roar“ su 280 taškų. Antra rikiuojasi „Energy Standard“ komanda, surinkusi 264 taškų. „Current“ su 221,5 taško kol kas yra trečioje vietoje, o prasčiausiai ketvirtadienio varžybos susiklostė „Trident“ plaukikams, surinkusiems 141,5 taško.

Primename, kad į ISL lygos finalą pateks tik keturios geriausios šio sezono komandos. Su varžybų tvarkaraščiu galima susipažinti apačioje.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų