Futbolininkų balsas: labiausiai nustebinusi komanda – „Hegelmann Litauen“ (2)

2021.11.26 12:00
Futbolininkų balsas: labiausiai nustebinusi komanda | Organizatorių nuotr.

Futbolininkų balsas: labiausiai nustebinusi komanda | Organizatorių nuotr.

Sportas.lt kartu su facebook paskyra „Sveiks valio“ apklausė visų dešimties A lygos komandų žaidėjus įvairiais klausimais. Antroji nominacija: labiausiai nustebinusi komanda. Ja triuškinama persvara tapo lygos debiutantė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“.

„Iš tiesų, tai nenustebino. Kaip debiutantai tikrai šiemet pasiekėme nemažai, aplenkėme visas pernai iš Pirmos lygos pakilusias ekipas, o taip pat galutinėje rikiuotėje būsime aukščiau nei „Banga“ ir „Riteriai“. Sutikime, jog prieš sezoną iš mūsų tokių rezultatų mažai kas tikėjosi, tai natūralu, jog esame labiausiai nustebinęs klubas“, - rinkimų rezultatus komentavo „Hegelmann Litauen“ direktorius Dainius Šumauskas.

Iš viso rinkimuose dalyvavo 81 A lygos futbolininkas, iš kurių „Hegelmann Litauen“ šioje nominacijoje pasirinko net 59 (72,5 procento). Antroji vieta rinkimuose atiteko Telšių „Džiugui (10 balsų/ 12 procentų), trečioji vieta – Alytaus „Dainavai“ (8 balsai/ 10 procentų) „Jei negalėčiau balsuoti už „Hegelmann Litauen“, manyčiau, jog savo balsą atiduočiau „Džiugo“ klubui, kuris taip pat puikiai prisitaikė lygoje ir buvo visiems itin neparankus varžovas. Ypač savo namų tvirtovėje”, - sakė D.Šumauskas.

Kas lėmė jūsų sėkmę? Ir ar jūs patys tai vadinate sėkme?

Na sėkmę lemia sunkus darbas ir truputis talento. Neslėpsiu, jog darbo visi įdėjome tikrai daug, nemažai buvo ir užsispyrimo, sportinio pykčio įrodyti, ypač kai sezono pradžia nebuvo tokia maloni.

Pasaulio istorijoje yra ne vienas atvejis, kai debiutantai šoka aukštai, tačiau antrajame sezone susiduria su kiek kitokia realybe. Dedate žingsnius, kad tokio dalyko išvengtumėt?

Taip, žinoma. Neužriečiam nosių, ant laurų nemiegame ir jau kuriame planus kitiems metams. Sieksime ir kitąmet nustebinti visus, bet žinome, kad A lygos dalyvių požiūris į mus skirsis, todėl turime būti pasiruošę.

Pranešėte apie tai, kad Ignas Plūkas lieka komandoje. Kas dar tikrai lieka? Kiek planuojate keistis?

Šiuo metu su komanda sutartis turi vyriausias treneris Andrius Skerla, sutartis pratęsė vartų sargas Ignas Plūkas, saugai japonas Yukiyoshi Karashima, lietuvis Klaudijus Upstas. Klubas kalbasi su žaidėjais, kurie sudaro komandos branduolį. Tikslas pasilikti dauguma iš jų. Taip pat norime pasistiprinti ir keliais aukštesnės kvalifikacijos futbolininkais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "Betsafe-LKL 22/23"
04-01 „Rytas“ 17:00 „Uniclub Casino – Juventus“
04-02 „Gargždai“ 17:00 „Nevėžis-Optibet“
04-02 „CBet“ 17:00 „Wolves“