Kamaru Usmanas | Scanpix nuotr.

Kamaru Usmanas | Scanpix nuotr.

 Prieš maždaug tris savaites „Madison Square Garden“ arenoje įvyko „UFC 268“ mišrių kovos menų turnyras, kurio pagrindinėje dvikovoje 34-erių metų UFC pusvidutinio svorio kategorijos (iki 170 svarų) čempionas iš Nigerijos Kamaru Usmanas (20-1) po penkių raundų kovos vieningu teisėjų sprendimu (48-47, 48-47, 49-46) antrą kartą karjeroje nugalėjo 33-ejų metų amerikietį Colby Covingtoną (16-3).

Kaip atskleidė K.Usmanas, šį kartą jis tai padarė vos viena, kaire ranka.

„Susilaužiau ją prieš pat kovą“, - sakė K.Usmanas. „Dauguma žmonių to nežinojo. Aš ją susilaužiau trys savaitės prieš kovą ir nesmūgiavau ja iki pat pasirodymo. Atlikau smūgį su ja tik užkulisiuose. Dešine ranka nebuvau smūgiavęs tris savaites“.

Paklausus, kaip tai įvyko, K.Usmanas patikslino, kad ją susižeidė sparingų su Justinu Gaethje metu.

„Susilaužiau ją į J.Gaethje galvą. Mes sparingavomės. Tas pats treneris, tie patys pagrindiniai treniruočių partneriai. Didysis brolis, mažasis brolis – du žudikai toje pačioje vietoje. J.Gaethje yra laukinis“, - kalbėjo K.Usmanas.

Kol kas „UFC 268“ turnyro dalyvių medicininės išvados nepaskelbtos, todėl K.Usmano traumos mastas yra nežinomas.

K.Usmanas stipriai sužeidė C.Covingtoną antrame raunde, tačiau pastarasis sugebėjo atsigauti ir toliau sėkmingai konkuruoti. Nors K.Usmanas norėtų sužinoti, ar viskas būtų kitaip, jeigu dešinioji ranka būtų turėjusi visą jėgą, C.Covingtonui jis dėkingas už atlaikytą audrą.

„Nesakyčiau, kad pykstu. Buvau šiek tiek nusivylęs, kad nepribaigiau jo anksčiau laiko“, - sakė K.Usmanas. „Visą laiką atrodė, kad aš jį nokautuosiu. Jaučiau, kad esu geresnis už jį ir galiu tai padaryti. Bet taip pat supratau, kad tris savaites iki kovos nesmūgiavau dešine ranka. Turi rasti tinkamą laiką, kad atliktum tą smūgį. Tiesiog supratau, kad negaliu jo rasti su savo dešine ranka, kuria nesmūgiavau tris savaites. Jis parodė, koks yra kietas, sugebėjo labai greitai atsigauti ir nebūti nokautuotu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų