Jurgenas Kloppas | „Twitter“ nuotr.

Jurgenas Kloppas | „Twitter“ nuotr.

 Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje eilinę pergalę B grupėje iškovojo „Liverpool“, kurie namuose 2 – 0 palaužė „FC Porto“ komandą. Po rungtynių pirmą vietą grupėje užsitikrinusios komandos strategas Jurgenas Kloppas tradiciškai atsakinėjo į žurnalistų klausimus spaudos konferencijoje.

Vienas iš žurnalistų priminė J.Kloppui jo žodžius apie artėjantį Afrikos Nacijų taurės turnyrą, kurį vokietis pavadino „turnyrėliu“.

„Esu daug kartų girdėjęs, kad iki kovo mėnesio dabar nebus rinktinių „langų“, tik jūs pamirštate apie tokį turnyrėlį sausį Afrikoje. Azijoje turbūt irgi bus kokių nors rungtynių, Pietų Amerikoje – irgi. Tai nuostabu, nekantrauju jų sulaukti“, - tada sarkastiškai kalbėjo J.Kloppas.

Visgi, vokiečio komentaras prajuokino ne visus – kai kam jis pasirodė labai rimtas.

„Manau, kad tai buvo įžeidimas žaidėjams, fanams ir visam Afrikos žemynui, todėl jūs turėtumėte atsiprašyti“, - į J.Kloppą kreipėsi žurnalistas Ojora Babatunde.

Vokietis keletą kartų pertraukė žurnalistą ir galiausiai atsakė į klausimą: „Ne tai turėjau omenyje. Aš tada kalbėjau ironiškai ir nenorėjau sumenkinti Afrikos Nacijų taurės turnyro ar Afrikos kaip žemyno. Aš tada pasakiau, kad rinktinių „langų“ nebebus iki kovo mėnesio, išskyrus turnyrėlį sausį. Tai buvo ironiškas komentaras apie tai, kad neva dabar keletą mėnesių nereikės išleidinėti žaidėjų į rinktines, nes tai netiesa. Žiemą bus didelis tarptautinis turnyras. Mes prarasime geriausius žaidėjus, kurie vyks į Afrikos Nacijų taurę. Anglų kalba man nėra gimtoji ir jei jūs norite neteisingai interpretuoti mano žodžius, tai galite tai padaryti kiekvieną kartą. Tiesą pasakius, aš nesuprantu, kaip kažkas galėjo tą mano pasisakymą interpretuoti kaip tokį įžeidimą. Nieko panašaus nesiekiau, o jūs dabar iš to išpūtėte burbulą“.

„Liverpool“ į Afrikos Nacijų taurę veikiausiai privalės išsiųsti Mohamedą Salah, Sadio Mane ir Naby Keita, jei jie bus pakviesti į savo šalių rinktines, kuo beveik niekas neabejoja.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti (1)
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų