Jeanas-Pierre'as Siutatas | Scanpix nuotr.

Jeanas-Pierre'as Siutatas | Scanpix nuotr.

 Prancūzijos krepšinio federacijos prezidentas Jeanas-Pierre‘as Siutatas neliko labai sužavėtas Eurolygos lankstumu ir prisitaikymu prie FIBA atrankos į pasaulio čempionatą langų.

Pastarasis piktinasi, kad Eurolygos krepšininkai neturi jokių galimybių prisijungti prie rinktinių ir joms padėti atrankoje.

Šis langas nuostolingas ir Prancūzijos rinktinei, mat lapkričio 26 dieną susikaus Monako „AS Monaco“ ir Vilerbano ASVEL klubai, o Prancūzijos nacionalinė komanda taip pat žaidžia tą patį vakarą su Juodkalnijos atstovais.

Pasak J.Siutato, Eurolygos buvo prašyta nukelti rungtynes tarp „AS Monaco“ ir ASVEL ekipų, tačiau buvo gautas neigiamas atsakymas.

„Tai jau ne pirmas kartas ir apgailėtina, kai ypač abi komandos prašė nukelti rungtynių datą. Tai būtų mums leidę turėti Eurolygos žaidėjus rinktinėje. Taip nenutinka futbole, nebent būtų susikūrusi Superlyga. Jei rinktinė būtų žaidusi ketvirtadienį, Eurolyga būtų įdėjusi mačą tarp ASVEL ir „AS Monaco“ būtent ketvirtadienį. Kaip liūdna. Ir kas iš to laimi, kam tai yra naudinga? Neturiu nieko prieš Eurolygą, tai puikios kokybės produktas, tačiau jos valdymas yra tiesiog apgailėtinas.

Kai atsirado FIBA langų sistema, Eurolyga visuomet įdeda rungtynes tuo pačiu metu. Neskaitant ir mūsų, kitos šalys irgi prašė pakeisti kalendorių. Yra visuotinis noras, kad tai būtų atliekama lanksčiau, tačiau Eurolyga visada sako ne. Aš labai tikiuosi, kad atėjus naujai valdžiai, situacija pasikeis“, – kalbėjo J.Siutatas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų