W.Nara prabilo apie santykius su M.Icardi: „Niekada nebūčiau su vyru dėl pinigų“ fotogalerijos (3)

2021.11.25 19:24
Wanda Nara ir Mauro Icardi | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Wanda Nara ir Mauro Icardi | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Sudėtingą laikotarpį išgyvenęs PSG puolėjas Mauro Icardi, panašu, išgelbėjo santuoką su Wanda Nara, kuri yra ir jo agentė. Moteris kurį laiką buvo pasiryžusi skirtis su M.Icardi, kuris neva buvo jai neištikimas su aktore Eugenia Suarez, tačiau futbolininkui pavyko įrodyti savo nekaltumą.

„Su merginomis leidome laiką jodinėdamos ir tada viena iš jų paprašė nuotraukos. Tuo metu turėjau Mauro telefoną, pasiėmiau jį ir galerijoje pamačiau įtartinų susirašinėjimų ekranvaizdžius. Tai buvo pokalbiai su ta mergina, kurią dabar visi žino. Mes su Suarez nebuvome draugės. Kai pamačiau tuos įrašus, iš karto pradėjau ją kaltinti ir parašiau tą negražią žinutę, dėl kurios vėliau asmeniškai atsiprašiau. Supratau, kad neturiu jokių įrodymų prieš tą moterį“, - pasakojo W.Nara.

M.Icardi žmona pažymėjo, kad dabar yra labai konservatyvi, todėl bet koks vyro „nuklydimas“ jai būtų nepakeliamas: „Tose žinutėse buvo parašyta tokių dalykų, kokių tokia moteris, kaip aš, niekada neparašyčiau. Mano vertybės visai kitos. Niekada nebūčiau su vyru dėl pinigų. Galiu prisiekti visais 5 savo vaikais, kad su Mauro niekada nebuvo jokių problemų dėl neištikimybės. Nebuvo net nieko panašaus, todėl kai pamačiau tas žinutes, iš karto reagavau pernelyg emocingai, patalpinau tą piktą įrašą „instagram“ paskyroje ir išskridau tiesiai į Italiją. Mauro prisipažino, kad su Suarez buvo susitikęs Paryžiuje, bet man aiškino, kad nieko tarp jų nebuvo. Aš iš pradžių tuo nenorėjau tikėti, bet Mauro man įrodė tiesą. Manau, kad Mauro, nuvykęs su ja susitikti, suprato savo klaidą. Daug kas galėjo tarp jų nutikti, bet nenutiko“.

W.Nara taip patvirtino gandus apie tai, kad M.Icardi grasino baigti futbolininko karjerą, jei žmona būtų pareikalavusi skyrybų.

„Marca“ pažymi, kad M.Icardi problemos asmeniniame gyvenime jau atsibodo PSG vadovams, kurie nebemato argentiniečiui ateities klube. M.Icardi ir taip sunku rasti vietą PSG puolimo žvaigždyne, todėl manoma, kad jau artimiausiu jis gali būti parduotas arba išsiųstas į kitą klubą nuomos pagrindais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų