Michaelas Jordanas | Scanpix nuotr.

Michaelas Jordanas | Scanpix nuotr.

Buvęs Michaelo Jordano treneris Roy'us Williamsas papasakojo, kuo legendinis krepšinininkas išsikyrė iš kitų žaidėjų.

„Pamačiau jį vieną sekmadienį ir pagalvojau: „Po velnių, jis gali tapti geriausiu vidurinės mokyklos žaidėju, kokį tik esu matęs, nepaisant, kad jo ūgis 193 cm“. Tačiau niekas iš mūsų nežinojo, kad jis bus tuo pačių Michaelu Jordanu. Jis buvo talentu apdovanotas vaikis. Bet jis turėjo noro, kurio kiti neburėjo. Jis man pasakė, kad nori tapti geriausiu Šiaurės Karolinos žaidėju. Aš atsakiau, kad jam reikėtų kur kas labiau stengtis negu mokykloje. Jis turėjo norą“, – sakė treneris.

„Visada yra vaikinų, kurie moka bėgti ir žaisti. Yra tie, kurie moka žaisti ir geba pataikyti. Tai – puikūs žaidėjai. Bet niekas nebuvo toks geras kaip Michaelas Jordanas. Jis geriausias. Aš stebėjau krepšinį labai ilgai. Niekas nepadėrį to, ką padarė M.Jordanas. Jo noras, aistra, užsispyrimas, darbo etika, darbštumas... Po velnių, tai neįvertinama“, – cituoja trenerį „Fadeaway World“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų