K.Maksvytis: apie numatomus lyderius, bulgarus ir motyvaciją praradusį A.Juškevičių (2)

2021.11.25 15:51
Kazys Maksvytis | Žygimanto Vingelio nuotr.

Kazys Maksvytis | Žygimanto Vingelio nuotr.

Kazys Maksvytis penktadienį debiutuos prie Lietuvos rinktinės vairo.

Mūsiškiai pradės kovas pasaulio čempionato atrankos turnyre, o pirmoji varžovė bus Bulgarijos rinktinė.

Jis džiaugiasi, kad debiutas įvyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

„Jausmas geras, pažįstama arena, darbuotojai, žiūrovai, tikiuosi, ateis tie patys. Smagu grįžti, tai palengvins debiutą“, – sakė jis.

Treneris sako, kad nors laiko nebuvo daug, bet pasirengimas praėjo sėkmingai.

„Kaip studentui visada trūksta paskutinės nakties. Su štabu kalbėjome, kad laiką išnaudojome racionaliai, turėjome 3 žaidybines treniruotes, krepšinyje tai nedaug.

Pagrindinis tikslas buvo kažkiek supaprastinti sistemą, tuo pačiu atsižvelgianti į laukiančias rungtynes. Tai kažkiek pavyko. Smagu, kad atvykę žaidėjai yra pasiruošę, nepatyrę traumų ir neturi teigiamų koronaviruso testų“, - sakė jis.

Kokia yra Bulgarijos rinktinė?

„Tai pietų komanda, labai priklausoma nuo emocijų. Su geromis emocijomis ji gali žaisti geriau, su blogomis – pulti įduobę. Jie taiko daug improvizacijos, turi nemažai metikų, žaidžia greitai ir rengia daugiausiai atakų. Pagrindinis dalykas bus kaip stabdysime jų greitą puolimą“, - kalbėjo treneris.

K.Maksvytis įvardijo žaidėjus, iš kurių tikisi daugiausiai: „Pagal pirminį planą vyksta ir kartų kaita, atsinaujinimas. Treniruočių metu gerai atrodo Dimša, kapitonas Butkevičius, nemažo vaidmens tikiuosi iš Biručio“.

K.Maksvytis anksčiau yra treniravęs septynis krepšininkus iš dabartinės sudėties: „Žinau, kaip juos išnaudoti, žinau jų stiprybes ir trūkumus. Kai kurios sistemos ir mintys kartojasi, tad manau, jog tai padeda“.

Adas Juškevičius treneriui sakė, kad pats nebeturi motyvacijos žaisti rinktinėje.

„Su Adu kalbėjomės, jis pareiškė norą daugiau laiko leisti su šeima, kurioje laukiami malonūs pokyčiai. Iš jo pusės buvo pasakyta, kad jis neturi pakankamai motyvacijos būti rinktinėje, tad tegul žaidžia jauni žaidėjai, kurie ją turi didesnę, kuriems akys dega labiau. Bandžiau jį įkalbėti, bet sutikau su Ado nuomone, nes jis atvirai prisipažino. Turbūt ir ateityje jis savęs rinktinėje nebemato“, - sakė specialistas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS