Pralaimėjimai verčia imtis permainų: D.Hookeris ir K.Hollandas žada pereiti į žemesnes svorio kategorijas

2021.11.25 12:49
Danas Hookeris | Scanpix nuotr.

Danas Hookeris | Scanpix nuotr.

 31-erių Danas Hookeris (21-11) iš Naujosios Zelandijos buvo visai netoli UFC lengvo svorio kategorijos viršūnės, tačiau pralaimėjimai Dustinui Poirier, Michaelui Chandleriui ir Islamui Machačevui privertė jį persvarstyti ateities planus.

Iki 8-os vietos reitinge nukritęs D.Hookeris neseniai patalpino vaizdo įrašą, kuriame jo svoris pasiekė 145,9 svaro (66,18 kg). Tai – leistinas svoris netitulinėms puslengvio svorio kategorijos kovoms. D.Hookeris puslengviame svoryje kovėsi iki 2016 m. ir pripažįsta, kad gali vėl sugrįžti į šią kategoriją.

„Numečiau svorį iki puslengvio svorio kategorijos ribos. Tai dariau ne dėl savęs, o dėl tų, kurie netiki manimi, kad galėčiau grįžti į žemesnę svorio kategoriją. Treneriai, aišku, nebuvo labai patenkinti tokiu mano eksperimentu, bet sakyčiau, kad svorį numečiau gana lengvai. Dabar mano situacija visai kitokia, nei anksčiau. Mokslas pažengė į priekį, turiu gerą dietologą ir svorį numečiau per 2 savaites. Tai padariau atostogų metu, todėl neabejoju, kad tą padaryčiau ir per kovos savaitę“, - sakė D.Hookeris.

Naujosios Zelandijos kovotojas pridėjo, kad puslengviame svoryje jį labiausiai domintų kova su „Korėjos Zombiu“ – Chan Sung Jungu.

Žemesnėje svorio kategorijoje turėtume išvysti ir 29-erių Keviną Hollandą (21-7). Jau metus pergalės skonio nejautęs ir į 12-ą vietą vidutinio svorio kategorijos reitinge nukritęs amerikietis žada grįžti į pusvidutinio svorio kategoriją, kurioje nesikovė nuo 2017 m.

„2022 m. savo talentus perkelsiu į pusvidutinio svorio kategoriją“, - pareiškė K.Hollandas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų