F.Ngannou apie pasaulį apskriejusį epizodą: „UFC viską surežisavo“ VIDEO (5)

2021.11.25 12:34
Danielis Cormier ir Francis Ngannou | Youtube.com nuotr.

Danielis Cormier ir Francis Ngannou | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sausio 23 d. rytą Lietuvos laiku Anaheimo „Honda Center“ arenoje (JAV) vyks „UFC 270“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras. Įspūdingoje pagrindinėje kovoje 35-erių kamerūnietis Francis Ngannou (16-3) gins UFC sunkaus svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš laikinąjį čempioną – 31-erių prancūzą Cirylą Gane‘ą (10-0).

Šioje kovoje asmeniškumų tikrai netrūks. F.Ngannou prieš kurį laiką išsiskyrė su pirmuoju savo treneriu Fernandu Lopezu, kuris dabar dirba būtent su C.Gane‘u. „UFC 268“ turnyro užkulisiuose visa trijulė buvo vienoje patalpoje. F.Ngannou ten aiškiai matė stovintį buvusį savo trenerį ir komandos draugą, tačiau pro juos praėjo tarsi pro tuščią vietą.

F.Ngannou ilgą laiką nekomentavo šio epizodo, tačiau pokalbio su Danieliu Cormier metu pareiškė, kad UFC pati viską surežisavo.

„UFC to tik ir laukė. Jie patys viską surežisavo. Galite matyti, kad manęs ten jau laukė vyrukas su kamera. Mergina mane su agentu lydėjo į mums skirtas patalpas, tačiau staiga su ja susisiekė kažkas iš vadovų. Tada ta mergina atsiprašė dėl savo klaidos ir nuvedė mus kitur, o ten jie ir stovėjo. Netikiu, kad tai atsitiktinumas. Jei pažiūrėsite vaizdo įrašą, tai pamatysite, kad vyrukas su kamera manęs jau laukė. Kai tik išlindau iš už kampo, jis pradėjo mane filmuoti. Viskas buvo surežisuota kaip filmo scenoje“, - sakė F.Ngannou.

UFC čempionas patikino, kad būtų nieko prieš paspausti ranką C.Gane‘ui ar buvusiam komandos draugui Nassourdine‘ui Imavovui, tačiau šalių jų buvo F.Lopezas, kurį kamerūnietis yra linkęs ignoruoti.

„Jei Gane‘as ten būtų stovėjęs vienas, tada aš tikrai būčiau prie jo priėjęs, pasisveikinęs ir paklausęs, kaip jam sekasi. Nassourdine‘o tą kartą apskritai nepastebėjau. Neturiu asmeninių problemų nei su Cirylu, nei su Nassourdine‘u, tačiau šalia jų buvo kitas vyrukas ir žinojau, kad jei prie jų prieisiu, tai bus nejaukus momentas. Jei pasisveikinsiu su Cirylu ir Nassourdine‘u ir kitam vyrukui nepasakysiu nieko, o Cirylas su Nassourdine‘u man atsakys, tada ir jie bus įvelti į visą šitą istoriją. Tai buvo labai paini situacija ir aš tiesiog galvojau, kaip geriausiai iš jos išsisukti“, - aiškino F.Ngannou.

F.Lopezas buvo tas žmogus, kuris padėjo F.Ngannou žengti pirmuosius žingsnius MMA, parūpino jam reikalingą inventorių, leido miegoti treniruočių salėje ir sportuoti nemokamai. Anot F.Lopezo, kai F.Ngannou pateko į UFC ir pradėjo gauti solidesnius honorarus, jis paprašė kamerūniečio mokėti už treniruotes tiek pat, kiek moka kiti kovotojai, tačiau F.Ngannou atsisakė tai padaryti. Netrukus jų keliai išsiskyrė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų