F.Miras atskleidė, kad už kovą netradiciniame ringe uždirbs daugiau nei už UFC vykusią revanšinę dvikovą su B.Lesnaru

2021.11.25 09:08
Frankas Miras | Organizatorių nuotr.

Frankas Miras | Organizatorių nuotr.

 Mišrių kovos menų kovotojas 42-ejų metų Frankas Miras sugrįžta lapkričio 27-ą dieną, tačiau tai nebus kova narve.

Tai taip pat nebus kova tradiciniame bokso ringe. Šį kartą F.Miras žengs į trikampį ringą ir dalyvaus „Triller Triad Combat“ turnyre, kuris reklamuojamas kaip bokso ir MMA sintezė, sulyginanti žaidimo sąlygas mišrių kovos menų kovotojams.

Čia bus leidžiami tik smūgiai rankomis, tačiau kovotojai dėvės mažesnes pirštines atvirais nykščiais. Bus leidžiamas susikibimas bei smūgis iš apsisukimo.

Sunku pasakyti, kaip F.Mirui tai padės kovoti prieš vieną geriausių sunkiasvorių kovotojų Kubratą Pulevą, kuris pralaimėjimus yra patyręs tik prieš tokius žymius boksininkus kaip Vladimiras Kličko ir Anthony Joshua, tačiau viena aišku – jis solidžiai pasipildys kišenę.

„The MMA Hour“ laidoje kalbėjęs F.Miras atskleidė, kad tai bus didžiausias jo uždarbis per visą karjerą, nors UFC organizacijoje jis kovojo nuo 2001 iki 2016 m.

„Tai bus geriausiai apmokama kova, tačiau toli nenutols nuo antros pagal užmokestį kovos. Antra kova su Brocku Lesnaru buvo arti to, tačiau tai buvo antra didžiausia kova mano karjeroje. Šį kartą... Tiesą sakant, jeigu pasieksiu premijas ir laimėsiu, aš uždirbsiu septynių skaičių sumą. Aš niekada to net arti nebuvau per visą savo MMA karjerą.

Taip veikia „Triller“. Jie uždirba ir dalinasi uždarbiu. Pažiūriu į „pay-per-view“ pardavimus, kuriuos padarė Deontay Wilderis ir Tysonas Fury ir kokius jie uždarbius parsinešė namo... Brockas ir aš pardavėme daugiau transliacijų, bet namo neparsinešėme net arti to, ką gavo jie. Net sudėjus mano ir Brocko uždarbius negavome bent 10 procentų to, ką gavo jie“.

Pastaruoju metu tai yra labai dažnas MMA kovotojų nusiskundimas, kadangi boksininkai, pardavę vos 500 tūkst. transliacijų, sugeba sugeneruoti aštuonių skaičių uždarbį.

Nors F.Miras bokse nėra iškovojęs pergalių ir tik sykį pralaimėjo Steve‘ui Cunninghamui, tačiau dabar jis įsitikinęs, jog žino raktą į pergalę, o tai bus „klinčinė kova“.

„Prieš maždaug savaitę treniravausi su kitais MMA kovotojais“, - sakė F.Miras. „Nes boksininkai nemoka imtyniauti ir nėra pratę prie tokio spaudimo, prie tokio traukimo. Praėjusią savaitę atsivedžiau profesionalius boksininkus ir įsitikinau, kad toks klinčas juos visiškai nuvargina. Jeigu būčiau su jais treniravęsis visą laiką, mano lygis būtų greičiausiai net nukritęs.

Čia nebus nieko panašaus į bokso dvikovą, išskyrus pirmą sekundę, kai tai prasidės. Bet kai tik mes susikibsime, grįšiu prie to, ką darydavau“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA