Jamesas ir Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (8/12) komanda patyrė pralaimėjimą po pratęsimo.

Ricko Carlisle’o auklėtiniai namuose 116:124 (31:26, 35:34, 18:22, 28:30, 4:12) pripažino Los Andželo „Lakers“ (10/10) pranašumą.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 12, perėmė kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Lakers“ į priekį vedė geriausias sezono rungtynes sužaidęs LeBronas Jamesas, kuris surinko 39 taškus ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

Anthony Davisas nežaidė, o Russellas Westbrookas surinko 20 taškų.

„Lakers“ komanda pratęsime neatsiliko, o po dviejų iš eilės L.Jameso tritaškių jame pirmavo 120-114. Likus žaisti 41 sekundei puolėjas atstatė šešių taškų pranašumą ir svečiai pergalės nepaleido.

Pratęsimą pagrindiniame laike likus žaist 6,5 sekundėms nulėmė „Pacers“ krepšininko Chriso Duarte’o tritaškis.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 39 (6 rez. perd.), Russellas Westbrookas 20 (7 atk. kam.), Malikas Monkas 17, Carmelo Anthony ir Wayne’as Ellingtonas po 14.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 28 (7 atk. kam.), Chrisas Duarte’as 17, Justinas Holiday 16, Domantas Sabonis 14 (12 atk. kam.).