Mike'as Phelanas ir Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Mike'as Phelanas ir Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

 „Manchester United“ neseniai atsisveikino su treneriu Ole Gunnaru Solskjaeru, kuriam turės sumokėti kompensaciją, siekiančią apie 7,5 mln. svarų sterlingų.

Tiesa, panašu, kad tuo Mančesterio klubo finansiniai nuostoliai nesibaigs. „Daily Mail“ teigimu, likus vos kelioms savaitėms iki O.G.Solskjaero atleidimo buvo pratęsti kontraktai su visais jo štabo nariais – Mike‘u Phelanu, Michaelu Carricku, Kieranu McKenna ir Richardu Hartisu. Šaltinių teigimu, šiems specialistams buvo pasiūlyti nauji 3 metų kontraktai, kuriuos jie pasirašė.

Minėtas ketvertas kol kas lieka darbuotis klube, bet dabar labai abejojama, ar jie Mančesteryje išbus visą likusį kontrakto terminą. „Man United“ ieško naujo trenerio, kuris, tikėtina, nors klube dirbti su jam gerai pažįstamais specialistais, o tokiu atveju dabartiniams trenerių štabo nariams veikiausiai neliktų vietos ir klubo vadovai vėl turėtų tuštinti kišenes dėl kompensacijų.

Kas jau kas, o „Man United“ klubas pastaruoju metu taško pinigus į visas puses. Paskaičiuota, kad 2022 m. „Man United“ žaidėjų algoms turės išleisti net 387 mln. svarų sterlingų. Tai būtų visų laikų Anglijos klubų rekordas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų