„Ką darot, dalbajobai?“: Europos čempionė pratrūko po trenerio sulaikymo fotogalerija + VIDEO (43)

2021.11.24 19:07
Vitalina Simonova ir jos treneris | Instagram.com nuotr

Vitalina Simonova ir jos treneris | Instagram.com nuotr

 Europos plaukimo čempionė 29-erių rusė Vitalina Simonova pratrūko po to, kai jos treneris Aleksandras Iljinas buvo sulaikytas oro uoste.

Rusijos sportininkė kartu su treneriu norėjo grįžti namo iš Sankt Peterburgo, kur vyko Rusijos plaukimo čempionatas trumpajame baseine. Visgi, jos treneris oro uoste atsisakė užsidėti medicininę kaukę, tuomet buvo iškviesti pareigūnai, kurie sulaikė A.Iljiną, o V.Simonova garsiai juos keikė.

„Ką jūs darot, asilai? Dalbajobai. Čia yra nusipelnęs Rusijos treneris, b***. Paleiskite jį!“, - rėkė V.Simonova.

A.Iljinas tuo metu prašė nedėti jam antrankių: „Nereikia tų antrankių, aš galiu ramiai eiti“.

Vėliau čempionė plačiau paaiškino, kas nutiko oro uoste: „Mūsų paprašė užsidėti medicinines kaukes. Treneris atsisakė tai padaryti ir paprašė respiratoriaus, kurio jie neturėjo. Tada jie iškvietė pareigūnus, kurie sulaikė trenerį tarsi kokį nusikaltėlį. Tada jį uždarė į areštinę, o mane ir oro uosto darbuotoją apklausė kaip liudininkus. Jie viską konfiskavo ir po 7 valandų surašė protokolą. Čia kažkoks košmaras. Net ir mano telefoną paėmė“.

V.Simonova vėliau patikino, kad jau atgavo konfiskuotą telefoną ir padėkojo „instagram“ sekėjams už palaikymo žinutes.

Rusė didžiausias karjeros pergales pasiekė plaukdama su pelekais, kur tapo triskart pasaulio čempione. Įprastose plaukimo varžybose didžiausią jos pergalė yra 2018 m. iškovotas Europos čempionato auksas kombinuotoje estafetėje 4x100 m. Taip pat ji pelnė 2014 m. Europos čempionato bronzą mišrioje kombinuotoje estafetėje 4x100 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (43)
Registruoti
Anoniminiai (43)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų