Chaotiška T.Fury ir J.Paulo kovos spaudos konferencija: iš baseino kalbėjusi „youtube“ žvaigdžė ir daugiausiai „purvinų kalbų“ naudojęs boksininkų tėvas Johnas Fury VIDEO (4)

2021.11.24 18:46
Tysonas Fury, Johnas Fury ir Tommy Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury, Johnas Fury ir Tommy Fury | „Stop“ kadras

  Profesionaliose bokso kovose nenugalėtas 24-erių „youtuberis“ Jake‘as Paulas (4-0, 3 nokautai) jau anksčiau siūlė kovoti sunkiasvorių pasaulio bokso čempiono Tysono Fury broliui Tommy Fury (7-0), tačiau pastarasis atmetė net kelis jo pasiūlymus. Visgi, galiausiai susitarimą pasiekti pavyko. 24-erių metų J.Paulas ir per septynias profesionalias bokso kovas nenugalėtas 22-ejų metų T.Fury susikaus gruodžio 18-ą dieną Tampoje (JAV).

Trečiadienį įvyko gana keista spaudos konferencija, kurioje Morkamo mieste Anglijoje dalyvavo Tommy ir Tysonas Fury bei jų tėvas Johnas Fury, o J.Paulas pasijungė nuotoliniu būdu, būdamas baseine Puerto Rike, tačiau jo ryšys labai dažnai trūkinėjo.

„Viskas sekasi gerai, turiu savo kokosų gėrimą, atostogauju. Mes pradėjome treniruočių stovyklą du mėnesiai anksčiau nei tie profesionalūs kovotojai. Jaučiuosi geriausiai, kaip kada nors jaučiausi. Jie gali mokyti tiek tą vaiką, kiek tik nori, bet boksas veikia ne taip. Tommy yra žalias, Tysonas bando jį išmokyti, bet negali to padaryti“, - spaudos konferencijos pradžioje sakė J.Paulas.

J.Paulas priminė T.Fury, jog šis sakė, kad „Jake‘as yra gryno vėjo gūsis bokse“.

„Ne, aš manau, kad tu esi beprotis“, - atsakė T.Fury.

„Šiais metais aš uždirbau daugiau pinigų nei tu boksuodamasis, o tu esi pasaulio sunkiasvorių čempionas“, - tęsė J.Paulas.

„Aš tuo labai abejoju“, - sakė T.Fury.

„Tu esi tik neintelektuali kiaulė“, - teigė J.Paulas.

J.Paulas kivirčijosi ir su boksininkų tėvu Johnu.

„Tu esi vienišas senas vyras“, - sakė J.Paulas.

„Turėtum padėkoti sau, jog tau pasisekė, jog man uždrausta atvykti į jūsų šalį. Tu nestovėtum mano akivaizdoje. Aš tau pliaukštelėčiau kaip penkerių metų vaikui“, - kalbėjo Johnas Fury.

Pamokyti Jake‘ą žadėjo ir pats Tommy.

„Aš sulaužysiu tavo veidą. Aš nesu „instagrameris“, nes man tai nerūpi. Kai jis peršoks virves ir supras, kad aš ne „youtube“ naudotojas bei sulauks „jabo“ į savo smakrą, jis pasakys, kad laikas pasitraukti. Man tai yra lengvi pinigai. Aš ketinu apiplėšti banką, dėkoju tau labai. Aš tave sutraiškysiu. Tikiuosi, kad tu tam pasiruošęs“, - sakė Tommy Fury.

J.Paulas teigė, kad Tommy Fury dar nesupranta, į kur jis įsivėlė.

„Tai yra sėkmė. Jie mano, kad mane įveiks dėl mano mėgėjiškos karjeros, bet jie nesupranta, kur papuolė. Smagu matyti, kaip jie byra prieš visą pasaulį. Tai lengvesnė kova nei prieš Tyroną Woodley. Aš ketinu jį nokautuoti“, - sakė J.Paulas.

„Jis negali laimėti. Kai jo kovos nėra suklastotos, jis pralaimi. Aš nesu „youtuberis“ ar krepšininkas“, - kalbėjo Tommy.

Papasakoti tai, kas vyko šiame chaotiškame pokalbyje yra gana sunku, nes buvo vartojama daug vulgarių įžeidimų, kuriuose dominavo Johnas Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS