Kambarioko sėklides galimai sukandžiojęs MMA kovotojas – areštuotas (4)

2021.11.24 18:30
Donovanas Salvato | „Twitter“ nuotr.

Donovanas Salvato | „Twitter“ nuotr.

 MMA kovotojas iš JAV Donovanas Salvato 12 valandų praleido Nešvilio (JAV) kalėjime – jam pareikšti įtarimai itin keistu nusikaltimu. Policijos teigimu, D.Salvato buvo areštuotas po to, kai jo kambariokas Abelis Sosa paskambino pareigūnams ir pranešė, kad MMA kovotojas jį užpuolė.

Anot šaltinių, vyrai įsivėlė į rimtą konfliktą. D.Salvato tuomet įkando kambariokui į sėklides bei praskėlė jam lūpą. Teigiama, kad MMA kovotojas pritaikė savo įgūdžius, puldamas kambarioką. A.Sosa nuo smūgių į galvą ir korpusą parkrito, o tada D.Salvato neva įkando jam į sėklides.

„Jei pažįstate šitą žmogų, tai žinokite, kad jūsų sėklidės šalia jo yra nesaugios. Į teismą atsinešiu odos gabaliuką, kurį jis nukando nuo mano sėklidžių. Man prireikė trijų siūlių ir kelių injekcijų, kad įkandimas nesukeltų infekcijos. Aš visą laiką bandžiau išlikti ramus. Neatlikau nė vieno smūgio. Reikės kada parašyti knygą apie viską, ką man čia teko ištverti“, - sakė A.Sosa.

Tuo tarpu D.Salvato aiškina, kad jis tiesiog bandė pagerinti graplingo įgūdžius ir paprašė A.Sosos jam padėti. MMA kovotojo teigimu, vyrai galynėjosi ir tuo metu trankėsi į baldus bei kitus daiktus. Taip neva ir atsirado A.Sosos sužeidimai.

D.Salvato iki šiol kovėsi tik pagal mėgėjų MMA taisykles. Narve jam sekėsi neblogai – iš 4 kovų jis laimėjo 3. Visas pergalingas kovas jis baigė anksčiau laiko ir dažniausiai savo pranašumą įrodydavo būtent parteryje. Tiesa, paskutinę savo kovą 2020 m. jis teisėjų sprendimu pralaimėjo prieš Jaime Vasquezą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų