Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė | hockey.lt nuotr.

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė | hockey.lt nuotr.

  Lietuvos U-20 rinktinė pasiruošimą pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionatui surengs dvejuose miestuose: Vilniuje ir Rumunijoje.

Pasibaigus U-20 rinktinės stovyklai ir kontrolinėms rungtynėms Taline, toliau Lietuvos U-20 rinktinė pasaulio čempionatui ruošis Vilniuje. Jaunuoliai susirinks sostinėje jau gruodžio 3 dieną, kur penkių dienų stovykloje toliau bus tęsiamos bendros treniruotės.

Vėliau rinktinės pasiruošimas persikels į čempionato miestą – Brašovą, kur rinktinės laukia dvejos kontrolinės rungtynės su Didžiąja Britanija ir Pietų Korėja. Akistata su britais numatyta gruodžio 9 dieną, o po dienos lauks dvikova su Azijos atstovais.

Prieš pasiruošimo čempionatui stovyklą U-20 kandidatų sąrašas buvo papildytas keliais naujais gynėjais ir puolėju. Taip pat po stovyklos Taline padėkota už dalyvavimą dviem žaidėjams – Lukui Eimontui ir Ernestui Misiukui.

Pasaulio jaunimo IIA diviziono čempionatas Rumunijoje vyks gruodžio 13-19 dienomis. Šešių komandų turnyrą lietuviai pradės dvikova su Italija, o vėliau jų lauks Didžiosios Britanijos, Rumunijos, Ispanijos ir Pietų Korėjos rinktinės.

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinės kandidatai:

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinės kandidatai | hockey.lt nuotr.

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinės kandidatai | hockey.lt nuotr.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų