Ronaldinho | Scanpix nuotr.

Ronaldinho | Scanpix nuotr.

 Futbolo legenda Ronaldinho dar 2018 m. pranešė, kad Rio de Žaneire norėtų susituokti iš karto su dvejomis savo merginomis. Pasak „O Dia“, buvęs Brazilijos rinktinės lyderis Ronaldinho turėjo susituokti su Priscilla Coelho bei Beatrize Souza.

Visgi, vėliau jų santykiai suprastėjo, o P.Coelho po skyrybų kreipėsi į teismą. Ji įrodinėja, kad Ronaldinho turi jai mokėti alimentus ir dalintis turtu, sukauptu per pastaruosius 6-erius metus.

„Globo“ teigimu, Ronaldinho kol kas nesiruošia mokėti alimentų ir dėl to gali būti areštuotas. Pranešama, kad futbolo legenda turi pradėti grąžinti skolas P.Coelho iki gruodžio 1 d. arba bus areštuotas.

P.Coelho advokatas Bruno Medrado pažymėjo, kad Ronaldinho nebeturi teisės ginčyti alimentų mokėjimo, nes dėl jų buvo sutarta gerokai anksčiau. Ronaldinho jau buvo pradėjęs mokėti 100 tūkst. Brazilijos realų (17,7 tūkst. JAV dolerių) per mėnesį siekiančius alimentus, bet vėliau staiga nutraukė mokėjimus ir jų iki šiol neatnaujino.

„El Pais“ teigimu, Ronaldinho per pastaruosius 15 mėnesių, kai buvo paleistas iš kalėjimo, uždirbo 5 mln. Brazilijos realų (900 tūkst. JAV dolerių), todėl jam neturėtų būti sunku mokėti P.Coelho alimentus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų