Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Spalio 9-ą dieną Deontay Wilderį antrą kartą įveikęs WBC sunkiasvorių čempionas Tysonas Fury tikisi kuo greičiau grįžti į ringą ir planuoja dar kartą kovoti 2022 m. pirmą ketvirtį.

Dar visai neseniai buvo manoma, kad privalomuoju T.Fury varžovu bus Dillianas Whyte‘as, kuris spalio 30-ą dieną turėjo kovoti su Otto Wallinu, tačiau kova buvo atšaukta dėl D.Whyte‘o peties traumos.

WBC prezidentas Mauricio Sulaimano anksčiau teigė, kad organizacija buvo davusi 30 dienų T.Fury derėtis dėl diržų suvienijimo su WBO, WBA, IBF ir IBO sunkiasvorių čempionu Oleksandru Usyku, tačiau šios kovos surengti tapo neįmanoma, kai pagal sutartį Anthony Joshua užsakė neatidėliotiną revanšą 2022 m. pradžioje.

Neįvykus D.Whyte‘o ir O.Wallino kovai dėl vieno kovotojo traumos, D.Whyte‘as išlaikė turėtą laikinąjį čempiono diržą, todėl, pasak M.Sulaimano, turėjo tapti privalomuoju T.Fury varžovu.

Visgi realybėje viskas taip paprastai nebuvo ir D.Whyte‘ui teko kreiptis į teismą dėl teisės būti privalomuoju varžovu T.Fury. Kol tai nebus išspręsta, mažai tikėtina, kad D.Whyte‘as kovos su T.Fury.

Vienas iš T.Fury vadybininkų Frankas Warrenas paaiškino, kad jo klientas tikrai galės rinktis varžovą ir D.Whyte‘as juo nebus, kol dalyvaus teisiniuose ginčuose.

„T.Fury į ringą grįš vasario pabaigoje arba kovo pradžioje. Dėl teisinių ginčų, susijusių su D.Whyte‘u, T.Fury neturi privalomojo varžovo, todėl gali laisvai ginti diržą. Jis norėtų, kad ta kova vyktų Didžiojoje Britanijoje“, - „Talk Sport“ sakė F.Warrenas. „Tysonas tiesiog nori išlikti aktyvus. Jis turėjo tik vieną kovą per 22 mėnesius. Kad ir kas nutiktų su D.Whyte‘u, viskas vyks savaip. Tysonas turi nuspręsti, su kuo jis nori kovos ir tai bus jo sprendimas. Mums netrukdys D.Whyte‘o problemos, jis jas pats turi susitvarkyti. Tysonas yra pasaulio čempionas, o ne D.Whyte‘as. Jis čia nenustato pagrindinių taisyklių, tai daro čempionas“.

F.Warrenas taip pats atskleidė, kad D.Whyte‘o komanda norėtų dalintis uždarbį santykiu 45 proc. prieš 55 ar 40 prie 60, tačiau jis teigė, kad tai neįmanoma.

„To tikrai nebus. Jis buvo nokautuotas vos prieš dvi kovas. Remiantis paskutiniais uždarbiais, jis gali net negauti 20 proc. iš mūsų. Net jeigu jis laimės teismą, jis gali gauti net mažiau“, - sakė F.Warrenas.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų