FutbolasLT_S01E06: nauja intriga A lygoje, Kažukolovas, LFF pusryčiai ir aštrus V.Murauskas (3)

2021.11.24 12:58
FutbolasLT vėdėjai | Sportas.lt nuotr.

FutbolasLT vėdėjai | Sportas.lt nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius praėjusį penktadienį futbolo žurnalistus pakvietė pusryčių. Juose apsilankė ir „FutbolasLT“ tinklalaidės vienas kūrėjų Evaldas Gelumbauskas.

„Viso pokalbio metu neapleido mintis, kad pagrindinis susitikimo leikmotyvas – mes iš tiesų norime, kad viskas būtų geriau“, - apie susitikimą kalbėjo E.Gelumbauskas.

Tinklalaidės metu darsyk paskambinome „Sūduvos“ prezidentui Vidmantui Murauskui, kuris vis dar neigia bet kokią galimybę parduoti klubą. Pokalbio metu netgi buvo įvardintas žmogus, kuriam, anot gandų, turėtų būti tas klubas parduotas, tačiau ir šioje vietoje V.Murauskas laikėsi savo.

Savaitės klausimas: ar trečiadienį LFF stadione liesis šampanas? Šiandien „Žalgiris“ Vilniuje priiima „Panevėžį“ ir jei rungtynes sužais bent lygiosiomis, antrus metus paeiliui užsitikrins čempiono titulą.

Sportas.lt kartu su facebook paskyra „Sveiks valio“ pradėjo rinkimus, kuriuose balso teisė buvo suteikta A lygos žaidėjams. Pirmoji nominacija: Nešvariausias žaidėjas ir tos nominacijos laimėtojas Nemanja Ljubisavlevičius.

Kaip visada, daug dėmesio skyrėme ir žiūrovų klausimams. Šįkart prisiminėme istorijas, kaip klubai motyvuodavo kitas komandas, kaip pritraukti žiūrovus į stadionus ir ką manome apie du Česnauskius rinktinėje kitame dešimtmetyje?

Šeštoji tinklalaidė jūsų dėmesiui:  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų