Karimas Benzema  | Scanpix nuotr.

Karimas Benzema | Scanpix nuotr.

  Madrido „Real“ žvaigždė Karimas Benzema buvo teisiamas dėl buvusio komandos draugo Prancūzijos rinktinėje Mathieu Valbuenos sekso įrašo ir pripažintas kaltu.

Viskas prasidėjo dar 2015 m., kai du vyrai pavogė M.Valbuenos ir jo žmonos sekso įrašą bei pradėjo šantažuoti futbolininką, jog šis sumokėtų išpirką. Vyriškiai nieko nepešė, todėl nusprendė kreiptis į M.Valbuenos vaikystės draugą K.Benzemą.

Teigiama, kad rinktinių „lango“ metu K.Benzema nuėjo į M.Valbuenos kambarį ir patarė jam susitarti su šantažuotojais, kad šis išvengtų galimų nemalonumų ateityje. Pats K.Benzema tikina, kad tiesiog davė patarimą kaip draugas draugui, tačiau kaltintojai įsitikinę, kad futbolininkas darė spaudimą komandos draugui. M.Valbuena pats yra pripažinęs, kad pokalbio su K.Benzema metu nebuvo užsiminta apie pinigus.

Visgi teismas pripažino K.Benzema kaltu dėl bendrininkavimo mėginant šantažuoti M.Valbueną bei teismas skyrė jam vienerių metų lygtinę bausmę bei 75 tūkst. Eurų baudą.

K.Benzema advokatas sakė, kad žaidėjas apskųs šį nuosprendį.

„Tai niekaip neatitinka įvykių tikrovės“, - sakė advokatas Antoine‘as Vey‘us.

„Real“ kol kas nekomentuoja šio teismo sprendimo.

Pats K.Benzema teismo posėdžiuose nesilankė bei neigė bet kokius kaltinimus.

Po šio skandalo tiek K.Benzema, tiek M.Valbuena buvo praradę vienas nacionalinėje Prancūzijos komandoje, tačiau šią vasarą K.Benzema buvo pakviestas sugrįžti ir žaidė Europos čempionate.

Šiandien K.Benzema žais Čempionų lygos rungtynes prieš Moldovos klubą „Sheriff Tiraspol“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų