Nemanja Ljubisavlevičius | Organizatorių nuotr.

Nemanja Ljubisavlevičius | Organizatorių nuotr.

Sportas.lt kartu su facebook paskyra „Sveiks valio“ apklausė visų dešimties A lygos komandų žaidėjus įvairiais klausimais. Vienas tokių – nešvariausias A lygos žaidėjas, kuriuo futbolininkai išrinko žalgirietį Nemanja Ljubisavlevičių.

„Nebandysiu spėti – tiesiog išreikšiu savo nuomonę. Iš tų rungtynių, kurias mačiau, man ryškiausias pretendentas yra Nemanja Ljubisavlevičius iš „Žalgirio“, - nežinodamas rezultatų tinklalaidėje „FutbolasLT“ spėjo Evaldas Gelumbauskas.

Rinkimuose iš viso dalyvavo 81 respondentas. 25 balsą (31 procentas) atidavė būtent N.Ljubisavlevičiui. Antroje vietoje liko „Sūduvos“ gynėjas Semiras Kerla (10 balsų – 12 procentų), o iš lietuvių daugiausiai kartų (5) paminėtas „Kauno Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės žaidėjas Martynas Dapkus.

Artimiausiu metu pranešime ir žaidėjų nuomonę apie geriausią A lygos teisėją, geriausią lietuvį, labiausiai nuvylusį žaidėją ir panašiai.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų