Savaitgalį Kaune debiutavo vaikų elektrinių motociklų varžybos | Organizatorių nuotr.

Savaitgalį Kaune debiutavo vaikų elektrinių motociklų varžybos | Organizatorių nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Kaune, Lampėdžiuose įvyko ne tik pirmosios Lietuvos vaikų elektrinių motociklų varžybos, bet ir išskirtinės pramogos, skirtos visai šeimai ir orientuotos į kiek kitokį, judresnį laisvalaikį ir kokybišką šeimų laiką kartu. Organizatorių teigimu, taip suderinimamas sporto skatinimas bei populiarinimas ir itin opi visuomenei – šeimų laiko kartu problematika. Kaip teigė organizatorių atstovas, tokie renginiai – puikus sprendimo būdas.

Praėjusio šeštadienio renginys - šeimų sporto žaidynės „Sportuojantis Kaunas“. Skirtingose rungtyse varžėsi gausus Kauno gyventojų būrys, o didžaiusio dėmesio susilaukė mažieji dalyviai: net 80 vaikų varžėsi dviračių, paspirtukų, riedučių ir elektrinių motociklų varžytuvėse. Kelios grupelės aktyvių senjorų rungėsi ir ėjimo su šiaurinėmis lazdomis varžybose. Bendrai renginyje pasirodė ir viena ar kita forma savo jėgas išmėgino pusšimtis šeimų, tuo pačiu metu ne tik smagiai leisdami laiką kartu, bet ir sportuodami.

Renginio metu, visi atvykusieji galėjo ne tik varžytis įvairiose sportinėse rungtyse, estafetėse, bet ir turėjo galimybę pamatyti pačių mažiausiųjų 3-7 metukų dalyvių, parodomuosius važiavimus - varžytuves elektriniais motociklais.

Organizatorių teigimu, šio renginio tikslas – siekti, kad šeimos keisdamos savo įpročius, dažniau laisvalaikį leistu aktyviai kartu su savo vaikais lauke, sportuojant, rodant mažiesiems tinkamą pavyzdį ir „užkrečiant“ sportu. „Siekiant šio tikslo, kvietėme šeimas leisti kuo daugiau laiko lauke, skleisti pozityvumą. Kažkodėl vis dar šalia termino „sportas“ klijuojamos standartinės, nuobodžios ar su rutina siejamos disciplinos. Šiuo debiutiniu renginiu norėjo parodyti, kad sportuoti gali būti išties smagu ir tam nereikia aukoti laiko su šeima. Visa tai juk puikiai suderinama. Dėkojame Kauno miesto savivaldybei už galimybę įgyvendinant projektą „Iniciatyvos Kaunui“. Projekto dėka, galėjome pakviesti šeimas į šį sporto renginį. Panašios koncepcijos varžybų ir atrakcijų planuojame pasiūlyti ir ateityje, tuo pačiu, plečiantis ir siūlant kaip galima daugiau įdomių sporto alternatyvų, skirtų visai šeimai, – sakė renginio organizatorius Virginijus Visockis.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų