Dustinas Poirier | „Stop“ kadras

Dustinas Poirier | „Stop“ kadras

 Jau gruodžio 11-ą dieną Dustinas Poirier (28-6, 1 be nugalėtojo) turės antra galimybę tapti UFC čempionu, kai „UFC 269“ turnyre susikaus su dabartiniu pasaulio čempionu brazilu Charlesu Oliveira (31-8, 1 be nugalėtojo).

Likus kiek daugiau nei dviem savaitėms iki šios kovos, D.Poirier kalbėjosi su „MMA Junkie“ bei atskleidė, kad galbūt ateityje pereis į pusvidutinio svorio kategoriją.

D.Poirier praeityje varžėsi puslengviame svoryje (iki 145 svarų), o nuo 2015 m. persikėlė į lengvo svorio kategoriją (iki 155 svarų).

„MMA Junkie“ žurnalistas Danny Segura paklausė apie ateities planus bei pasiteiravo, ką D.Poirier darys, jeigu iš Ch.Oliveiros atims čempiono diržą.

„Tikrai nepasitrauksiu iš kovų. Man 32-eji, jaučiuosi gerai. Matėte, kaip šiandien judėjau. Jaučiuosi tikrai gerai, aš linksminuosi. Galbūt žengsiu aukštyn ir kovosiu svorio kategorijoje iki 170 svarų. Jeigu atvirai, mano tikslas nėra bandyti kuo daugiau apginti titulą. Net nežinau... Pažiūrėsime. Toli nežiūriu, nes niekas netaps realybė, kol neateis gruodžio 11-oji ir mano ranka nepakils į viršų. Pirma turiu padaryti tai, o tik tada galiu veltis į šias diskusijas, nes nežinau, kas bus toliau. Gyvenimą gyvenu po vieną dieną“, – kalbėjo D.Poirier.

Kalbėdamas apie Ch.Oliveirą, D.Poirier nenuvertino varžovo bei teigė, kad jis užsitarnavo savo kieto vyruko etiketę ir įrodė, kad gali įveikti sunkumus.

„Norėčiau, kad ta kova pasiektų tą tašką, kai mes abu prieš visą pasaulį sužinotume kas yra kas“, – sakė D.Poirier. „Mano tikslas šioje kovoje yra įvesti mus į gilius vandenis ir pamatyti, kas iš tikrųjų pergalės nori labiau, kas nori daugiau nukraujuoti. Nes žinau, kas aš galiu tai padaryti, čia nėra klausimų“.

D.Poirier mano, kad Ch.Oliveira daugelio yra neįvertintas ir tai klaida, kurios jis neketina daryti.

„Man tai nepatinka ir aš neketinu įsipainioti į tokią mąstyseną“, – sakė D.Poirier. „Kova yra kova ir šis vyrukas yra labai pavojingas. Jis UFC turi tiek daug pergalių anksčiau laiko, tiek daug patirties.. Nenustumiu to į šalį. Jam tai yra didžiulė kova, svarbi kova tiek jo, tiek mano palikimui. Visa mūsų sukaupta patirtis atvedė mus į šią kovą. Jis yra labai pavojingas ir pajėgus. Ir tai yra viskas, ką turiu pasakyti“.

Nors Ch.Oliveirą gerokai kritikavo Justinas Gaethje, tačiau D.Poirier pateikė paprastą palyginimą ir užgynė būsimą varžovą.

„Kalbant apie tai, ką pasakė J.Gaethje.. Aš jau tai sakiau. Kartoju tą patį ir tą patį bei jaučiuosi kvailai, tačiau kai kovotojas išeina į narvą, paskutinė mūsų kova tampa svarbiausia. Jis buvo sužeistas, sugrįžo antrame raunde ir parodė čempionišką nuoširdumą bei pribaigė Michaelą Chandlerį. Pribaigė vyruką, kuris ką tik nuvedė J.Gaethje į pragarą. Jeigu tai kažką sako, tai būtent tą, jog tu esi toks geras, koks buvai paskutinėje kovoje. Jis yra pasaulio čempionas“, – sakė D.Poirier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų