„Fame MMA 12“ | „Stop“ kadras

„Fame MMA 12“ | „Stop“ kadras

 Niekas nesukels tokios panikos organizatoriams, kaip paskutinę minutę atšaukta pagrindinė kova. Bilietai parduoti, arena išnuomota, o staiga įvyksta didžiuliai pokyčiai.

Taip įvyko „Fame MMA 12“ turnyre, kai Mateuszas Muranskis buvo priverstas pasitraukti iš kovos su Arkadiuszu Tancula, tačiau situaciją ėmė gelbėti M.Muranskio 52-ejų metų tėvas, Lenkijos televizijos aktorius Jacekas Muranski.

M.Muranski su A.Tancula kovojo gegužę, o tada jis laimėjo vieningu teisėjų sprendimu.

Šį kartą lova vyko mažame narve, o kovos laikas – penki raundai po dvi minutes.

A.Tancula turėjo ūgio pranašumą prieš J.Muranski bei pirmame sugebėjo varžovą pasiųsti į nokdauną. Visgi aktorius sugebėjo atsistoti ant kojų ir klinčo pagalba bandė išvengti kovos pabaigos.

Kraujuojantis J.Muranski sugebėjo ištverti iki ketvirtojo raundo, tačiau tada kova buvo sustabdyta, kai J.Muranski įkando varžovui į petį ir pakartotinai griebėsi už narvo tinklo.

Po pergalės A.Tancula greitai paliko narvą, tuo tarpu J.Muranski dar norėjo duoti interviu, tačiau buvo nušvilptas Gdansko publikos.

A.Tancula MMA kovose debiutavo 2019 m., o nuo tada iškovojo 4 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą.

„Fame MMA 12“ turnyre kovojo ir buvęs dukart Europos galiūnų čempiono sidabro medalių laimėtojas bei dukart Lenkijos stipriausias žmogus Kryzstrofas Radzikowskis, kuris trijų raundų kovoje teisėjų sprendimu pralaimėjo kultūristui Piotrui Piechowiakui.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų