Weili Zhang ir Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

Weili Zhang ir Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

 Lapkričio pradžioje Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV) vykęs „UFC 268“ turnyras finansiškai buvo labai sėkmingas.

Viename didžiausių metų turnyrų Kamaru Usmanas apgynė diržą prieš Colby Covingtoną, Rose Namajunas išsaugojo trofėjų kovoje prieš Weili Zhang, o Justinas Gaethje laimėjo 3 raundų „karą“ prieš Michaelą Chandlerį. Iš arenoje buvusių žiūrovų UFC surinko beveik 10 mln. JAV dolerių, o dar daugiau gerų žinių sulaukė iš „pay-per-view“ platformos.

Pranešama, kad vien JAV turnyro transliacija buvo įsigyta daugiau nei 700 tūkst. kartų. JAV gyventojams transliacija kainavo beveik 70 JAV dolerių, tad vien iš jų pardavimų buvo surinkta beveik 49 mln. JAV dolerių. Šie skaičiai dar išaugs, pridėjus transliacijų pardavimus Kanadoje ir kitose šalyse.

„UFC 268“ turėtų tapti trečiu pagal populiarumą šių metų turnyru. Daugiau žiūrovų pritraukė „UFC 264“ turnyras su Conoru McGregoru ir Dustinu Poirier (1,4 mln. įsigytų transliacijų) bei „UFC 259“ su Janu Blachowicziumi ir Israeliu Adesanya (800 tūkst.).

Geromis naujienomis džiaugiasi „Endeavor“ kompanija, kuriai priklauso UFC. Neseniai praneša, kad pirmieji devyni 2021 m. mėnesiai UFC buvo pelningiausi per visą istoriją. „Endeavor“ per trečiąjį metų ketvirtį pranešė uždirbusi 63,6 mln. JAV dolerių grynojo pelno.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų