Ericas Abidalis | Scanpix nuotr.

Ericas Abidalis | Scanpix nuotr.

PSG komandos žaidėja Kheira Hamraoui neseniai buvo užpulta kaukėtų vyrų, kurie geležiniais strypais daužė jos kojas ir rimtai ją sužeidė.

Iš pradžių užpuolimo organizavimu buvo įtarta K.Hamraoui komandos draugė Aminata Diallo, bet ji greitai buvo paleista iš areštinės, neradus jokių įrodymų. Kaltinimai jai nebuvo pareikšti.

Įdomios detalės paaiškėjo kiek vėliau. K.Hamraoui telefone rasta SIM kortelė buvo registruota Erico Abidalio vardu. Netrukus paaiškėjo, kad E.Abidalis, dirbdamas „Barcelonos“ sporto direktoriumi, turėjo romaną su K.Hamraoui, kuri anksčiau žaidė Barselonoje.

E.Abidalis žmonai Hayet Abidal pripažino, kad buvo jai neištikimas, o pastaroji pareikalavo skyrybų. Visgi, prancūzas tikisi, kad 18 metų santuokoje su juo išgyvenusi ir 5 vaikus kartu auginanti Hayet jam atleis.

„Hayet Abidal, atleisk man. Kad ir kokį sprendimą priimsi, visada būsi svarbiausia mano gyvenimo moteris, visada liksi mūsų nuostabių vaikų motina. Aš nusipelniau šio viešo pažeminimo, nors tai mane žudo. Meldžiu Dievo, kad kada nors man atleistum. Beprotiškai tave myliu“, - savo „instagram“ paskyroje rašė E.Abidalis.

Prancūzas futbolininko karjerą baigė 2014 m. Jis 2006 m. tapo pasaulio vicečempionu, o su „Barcelona“ 4 kartus laimėjo „La Ligą“, 2 kartus – UEFA Čempionų lygą. 2018 m. jis buvo paskirtas „Barcelonos“ sporto direktoriumi, bet 2020 m. gavo atleidimo lapelį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų