Peteris Saganas | Scanpix nuotr.

Peteris Saganas | Scanpix nuotr.

 Vienas geriausių planetos dviratininkų triskart pasaulio čempionas 31-erių slovakas Peteris Saganas išgirdo Monako teismo nuosprendį.

Už pasipriešinimą policijos pareigūnams ir vieno iš jų sužeidimą jam buvo skirta 5000 eurų bauda. Dar 100 eurų baudą jis gavo už komendanto valandos nesilaikymą ir 1500 eurų turės sumokėti kaip žalos atlyginimą. Šis incidentas nutiko dar praėjusių metų balandį, o teismo procesas užtruko ilgiau nei pusantrų metų.

„Leidau laiką buvusios žmonos namuose, paguldžiau sūnų į lovą, išgėriau porą taurių vyno ir supratau, kad man reikia grįžti į savo namus. Tuose namuose esu registruotas ir privalėjau juose būti, jei ten ateitų dopingo kontrolieriai. Atstumas tarp mano ir buvusios žmonos namų buvo 500 metrų. Žinojau, kad pažeisiu komendanto valandą, bet privalėjau grįžti namo. Brolis Jurajus mane vežė elektriniu paspirtuku, kai mus sustabdė policija. Pareigūnai norėjo, kad vykčiau į ligoninę ir atlikčiau narkotikų testą. Man tai pasirodė neadekvatus reikalavimas, todėl aš praradau savitvardą ir pastūmiau pareigūną. Dėl to labai atsiprašau“, - sakė P.Saganas.

Sužeistas pareigūnas patyrė rankos traumą ir dvi dienas negalėjo dirbti.

P.Sagano advokatai dar pridėjo, kad slovakas neva nenorėjo vykti į ligoninę, nes manė, kad policininkai privers jį pasiskiepyti nuo covid-19.

2021 m. vasarį slovakas pats užsikrėtė covid-19 ir tada, panašu, suprato, šios ligos sudėtingumą. Vėliau jis savanoriškai pasiskiepijo nuo covid-19.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų