Nicco Montano | Instagram.com nuotr

Nicco Montano | Instagram.com nuotr

 2017 m. pirmąja UFC moterų svorio kategorijos iki 56,7 kg pasaulio čempione tapusi Nicco Montano buvo įamžinta dokumentiniame filme „Warrior Spirit“.

Prieš keletą dienų sportininkė atskleidė, kad ki šiol jaučiasi įskaudinta dėl to, kad šiame filme yra panaudoti vaizdai, kuriuose ji užfiksuota nuoga. N.Montano sakė, kad ne kartą kreipėsi į filmo kūrėjus, jog šie pašalintų minėtus vaizdus, bet pastarieji atsisako tai padaryti.

UFC kovotoja turėjo omenyje epizodą, nufilmuotą svėrimų išvakarėse. Tuo metu N.Montano aktyviai metė svorį. Amerikietė, lipdama ant svarstyklių, trumpam nusiėmė rankšluostį ir atidengė nuogą savo kūną.

Visgi, pirmadienį filmo režisierius Landonas Dyksterhouse‘as pakeitė savo poziciją. Jis patikino, kad vaizdai, kuriuose N.Montano užfiksuota nuoga, bus sulieti.

„Nicco turėjo daug progų pamatyti filmą prieš pradedant jį rodyti. Ji turėjo galimybę tada pasakyti, kas jai netinka, tačiau to nepadarė. Mes gerbiame Nicco ir atsižvelgsime į neseniai jos išsakytas mintis – jai nepatikę vaizdai bus sulieti. Tikime šiuo filmu ir atsiprašome, jei jis kam nors sukėlė nepatogumų. Mūsų tikslas – parodyti, kaip UFC išnaudoja savo kovotojus tam, kad sąlygos jiems pagerėtų, kalbant apie svorio metimo procedūrą, honorarą, sveikatos apsaugą ir bendrą kovotojų gerovę“, - sakė L.Dyksterhouse‘as.

Priminsime, kad N.Montano ginti čempionės diržo taip ir negalėjo. Ji po sunkaus svorio metimo atsidūrė ligoninėje, o UFC atėmė iš jos diržą be kovos. Netrukus naująja čempione tapo Valentina Ševčenko, kuri dominuoja toje svorio kategorijoje iki šiol. Tuo tarpu N.Montano šių metų rugpjūtį buvo atleista iš UFC.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų