Jose Aldo | Scanpix nuotr.

Jose Aldo | Scanpix nuotr.

 UFC kovojantis brazilas Paulo Costa prieš akistatą su Marvinu Vettori nesivargino mesti svorį ir sutiko kovoti tik tada, kai svorio limitas buvo pakeltas net 20 svarų (9,07 kg). Taip jis įsiutino tiek varžovą, tiek UFC fanus, tiek UFC vadovus. Dana White‘as iš karto pareiškė, kad P.Costa po savo išsišokimo gali pamiršti vidutinio svorio kategoriją ir galės kovoti pussunkiame svoryje.

Brazilui kritikos pažėrė net ir jo tautietis Jose Aldo. Jis neseniai kalbėjo vienos iš „MMA Fighting“ tinklalaidžių eteryje.

„Jei nenumeti svorio, tai parodai nepagarbą fanams, varžovui ir visai organizacijai. Net jei mano tautietis ar draugas to nepadaro, aš vis tiek savo nuomonės šia tema nepakeisiu. Net jei tokiais atvejais skiriamos baudos, net jei varžovui būtų atiduodama 50 proc. kito kovotojo uždarbio, tai vis tiek yra ne tas pats, kas normali kova svorio kategorijoje. Jei aš būčiau UFC vadovas, tai dabar būčiau visiškai įsiutęs ant Costos. Kalbas apie honoraro pakėlimą Costa apskritai gali pamiršti. Jei pasirašai kontraktą, tai vykdyk jo sąlygas. Svorio kategorija yra viena iš esminių sąlygų. Mūsų treneris Dede visada sakydavo, kad mes įsipareigojome numesti svorį. Kaip seksis narve, niekas nežino. Gali laimėti, gali pralaimėti, bet prieš kovą privalai numesti svorį. Jei to nepadarai, tada elgiesi nepagarbiai“, - sakė J.Aldo.

Buvęs UFC čempionas priminė, kad pats per karjerą turėjo sunkumų dėl svorio metimo, bet niekada nepasiduodavo: „Daug kartų kankinausi mesdamas svorį. Dede ne sykį norėjo skambinti UFC ir atšaukti kovą, bet aš jį vis sustabdydavau. Privalėdavau kiekvieną kartą numesti svorį ir gerbti kontrakto sąlygas. Net jei mane reikėdavo užkelti ant svarstyklių, aš svorį vis tiek numesdavau“.

J.Aldo beveik visą karjerą kovėsi 65,8 kg kategorijoje, bet vėlyvojoje karjeros stadijoje nusprendė pereiti į 61,2 kg kategoriją. UFC reitinge brazilas dabar užima 5-ą vietą ir gruodžio 4 d. susikaus su 4-oje vietoje esančiu Robu Fontu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų