Prancūzijos sporto ministrė apie dar vieną „Ligue 1“ skandalą: „Ant kortos pastatytas Prancūzijos futbolo išlikimas“ (1)

2021.11.22 21:34
Dimitri Payet | Scanpix nuotr.

Dimitri Payet | Scanpix nuotr.

 Šiame sezone jau ne vieną skandalą sukūrę Prancūzijos futbolo sirgaliai „pasižymėjo“ dar kartą. Sekmadienį „Ligue 1“ čempionate „Lyon“ klubas namuose priėmė „Marseille“ futbolininkus. 5-ąją rungtynių minutę svečių žaidėjas Dimitri Payet ruošėsi kelti kamuolį nuo kampinio gairelės, kai jam į galvą dideliu greičiu atskriejo fano paleistas vandens buteliukas.

D.Payet parkrito, o jam pagalbą skubėjo suteikti klubo medikai. Žaidėjui buvo atliekami papildomi tyrimai, bandant išsiaiškinti, ar D.Payet išvengė smegenų sutrenkimo. Vėliau rungtynės beveik 2 valandoms buvo sustabdytos ir tik tada pranešta, kad jos nebus pratęstos.

Buteliuką metęs „Lyon“ fanas gavo antausį iš kito to paties klubo sirgaliaus, o fanų elgesio neapsikentusi Prancūzijos sporto ministrė Roxana Maracineanu pareiškė, kad ant kortos pastatytas šalies futbolo išlikimas.

„Ši situacija privalo būti išspręsta. Reikia suprasti, kad ant kortos pastatytas Prancūzijos futbolo išlikimas. Negalime leisti, kad pasikartotų tokia situacija, kaip sekmadienį, kai rungtynių transliuotojas, išleidęs pinigus transliacijos teisėms, valandą turi kalbėti apie bet ką, nes nežino, ar rungtynės bus pratęstos. Mes padėjome futbolo pasauliui, leidome sirgaliams grįžti į stadionus, bet tai, kas nutiko sekmadienį, negali pasikartoti“, - sakė R.Maracineanu.

Lyga vis dar tęsia tyrimą dėl šio incidento. Pranešta, kad tol, kol tyrimas tęsis, „Lyon“ namų rungtynes privalės žaisti be sirgalių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų