Joshua Kimmichas | Scanpix nuotr.

Joshua Kimmichas | Scanpix nuotr.

 Miuncheno „Bayern“ klubas artimiausiu metu turės verstis mažiausiai be 5 futbolininkų. Atvirai apie sprendimą nesiskiepyti pranešęs Joshua Kimmichas leidžia laiką izoliacijoje, o dabar prie jo prisijungė dar 4 žaidėjai – Serge‘as Gnabry, Jamalas Musiala, Ericas Maximas Choupo-Motingas ir Mickaelis Cuisance. Jie visi turėjo kontaktą su covid-19 užsikrėtusiu asmeniu.

„Bild“ pranešė, kad „Bayern“ atsisakė mokėti neskiepytiems žaidėjams algą izoliacijos laikotarpiu, ką leidžia naujieji Vokietijos įstatymai. Pats „Bayern“ klubas šios informacijos nekomentavo, bet buvęs ekipos vadovas Karlas-Heinzas Rummenigge pažymėjo, kad tokį sprendimą sveikintų.

„Šita situacija tikrai erzina visus klubo viduje. Mano žiniomis, klubo vadovai darė viską, kad išspręstų problemą, tačiau niekas nesuveikė. Manau, kad algų nemokėjimas neskiepytiems žaidėjams tuo metu, kai jie izoliuojasi, būtų rimtas signalas iš klubo vadovų. Tai tik parodytų, kad jie reaguoja į susidariusią situaciją“, - svarstė K-H.Rummenigge.

Anksčiau buvo skelbta, kad J.Kimmichui tokios „Bayern“ sankcijos kainuotų apie 400 tūkst. eurų.

BR teigimu, nepasiskiepiję „Bayern“ žaidėjai yra nustebę dėl klubo vadovų sprendimo ir svarsto galimybę kreiptis į teismą, kad būtų apgintos jų teisės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų